DITTA ZIMMERMANN: biżuteria w ulubionym kolorze Millenialsów

admin | sierpień 28, 2018

Influencerzy z pokolenia Y kochają róż. Kolor ten pojawia się w stylizacjach bloggerek modowych, króluje także w stylowych wnętrzach. Różowych akcentów nie brakuje również w designerskiej biżuterii. Idealną propozycją dla miłośniczek tego odcienia są ozdoby z dodatkiem kociego oka.

 

 

 

Subtelna ale zauważalna. To określenie świetnie pasuje do nowej kolekcji Happy Chic stworzonej przez polską projektantkę – Dittę Zimmermann. Najnowsza linia emanuje radością, zachęcając do zabawy stylem i przełamywania przyjętych konwencji. Nowoczesne, proste formy świetnie komponują się z ponadczasowymi kamieniami. Delikatny, pastelowy odcień różowego kwarcu doda stylizacjom dziewczęcego wdzięku. Taka propozycja świetnie podkreśli subtelną urodę blondynek i szatynek. Z kolei dla brunetek i rudowłosych idealne będą ozdoby z malachitem i onyksem.

 

 

Kwarc różowy to kamień półszlachetny występujący w wielu częściach świata. Najpiękniejszy pochodzi z Madagaskaru, ale wydobywa się go także w innych rejonach Afryki, w USA, na Sri Lance, w Rosji, Kazachstanie, Brazylii, Niemczech, Czechach, a nawet w Polsce. Swoje zabarwienie zawdzięcza domieszkom tytanu i manganu. Jest nazywany Kamieniem Miłości ze względu na przekonanie, iż noszącą go osobę pozytywnie nastawia do innych ludzi i otaczającego świata.

 

 

Kwarc pielęgnuje relacje partnerskie, przyjacielskie i rodzinne. Jego energia pomaga odczuwać pozytywne intencje innych, doceniać piękno i podejmować właściwe decyzje. Z różowym kwarcem łatwiej zapomnieć o negatywnych doświadczeniach i pokonać urazy.

 

 

Różowa biżuteria to świetny sposób na podkreślenie kobiecości. Ten optymistyczny odcień świetnie komponuje się z bielą, szarościami lub beżem, tworząc subtelne połączenia pełne niewymuszonej elegancji. Delikatny, pudrowy róż świetnie prezentuje się w towarzystwie ubrań w modnym odcieniu baby blue.

 

 

Więcej propozycji biżuterii z różowym kwarcem znajdziecie na www.dittazimmermann.com <<<

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie