DE LA FOTTA: modowe La Dolce Vita na Wiosnę i Lato 2019

AnnaAmelia Filewicz | marzec 25, 2019

Najnowszą kolekcję łódzkiej marki DE LA FOTTA obrazuje hasło La Dolce Vita – i to w sensie dosłownym. Na sukienkach, tunikach, bluzkach, spódnicach, płaszczach, pelerynach i spodniach przedstawionych zostało mnóstwo motywów, od kulinarnych, słodkich i soczystych, przez gourmet z najwyższej półki, aż po letnie akcenty symbolizujące folgowanie.

 

 

 

 

 

W postaci printów widzimy soczyste cytryny i arbuzy, homary, ryby a nawet odważny  fullprint w słodycze, takie jak landrynki czy żelki. Ten zabieg ma obrazować kobiecy apetyt na życie, zmysłowość i chęć celebrowania przyjemności.

 

 

 

 

 

Miłośniczki jaskrawych odcieni doczekały się w tym roku swojego święta – nasze neonowe printy są ponadczasowe i twarzowe. W najnowszej kolekcji La Dolce Vita nie mogło zabraknąć nadruków zwierzęcych – od eleganckiego leoparda połączonego z szarościami i biżuteryjnymi motywami, aż do wesołego konika ze słomianym kapeluszem. Całą linię charakteryzują niezwykle apetyczne, pełne, rasowe barwy – Zuzanna Szutenberg, współwłaścicielka marki DE LA FOTTA

 

 

 

 

Oprócz niesamowitych wzorów, warto zwrócić uwagę na kroje, do których DE LA FOTTA zdążyła już przyzwyczaić swoje klientki – wygodne, wielofunkcyjne, przewiewne i ultra-kobiece. Pod tym adresem nie ma kompromisu między wygodą a szykiem. Wszystko musi być perfetto, bellissimo.

 

 

 

 

Nasza wielka miłość, czyli wzory geometryczne, także mają swoje honorowe miejsce w kolekcji SS 2019!

 

 

 

Kolekcja DE LA FOTTA na Wiosnę i Lato 2019 to gorący flirt kobiety świadomej siebie oraz jej wielki romans z życiem – La Dolce Vita! Rozkoszujcie się nim na całego…

 

***

 

Duet DE LA FOTTA to mama Beata i córka Zuzanna, które stworzyły markę o wymiarze międzypokoleniowym, międzynarodowym oraz inkluzywnym. Projektują bezkompromisowe, zadziorne i unikalne ubrania wyróżniające się intensywnymi printami, wygodnymi krojami oraz kombinacją różnorodnych tkanin. Obie wierzą, że ubrania powinny podążać za charakterem kobiety, dlatego każdy element kolekcji ma swoją własną osobowość. Swoje ubrania kierują do kobiet, które doceniają połączenie ponadczasowości, świetnej jakości oraz trwałości naturalnych materiałów, nie rezygnując przy tym z najnowszych trendów i wyjątkowego designu.

 

 

Najnowsza kolekcja La Dolce Vita jest już dostępna w oficjalnym sklepie internetowym na delafotta.com <<<

Wolicie zakupy stacjonarne? Oto lista butików, w których dostępne są ubrania z metką DE LA FOTTA.

 

Pamiętajcie…

 

 

Nigdy nie kończy się na jednej “DE LA FOTTA”!

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie