CONVERSE “BY YOU”: personalizacja trampek w Złotych Tarasach

admin | sierpień 13, 2018

Już 11 sierpnia 2018 w warszawskich Złotych Tarasach otwiera się unikalna przestrzeń, w której miłośnicy sneakersów i mody będą mogli, z jeszcze większą łatwością, zacząć wyrażać siebie.

 

 

 

 

Dzięki marce Converse miliony ludzi zaczęło utożsamiać się ze stylem i opowiadać swoje historie poprzez kultowe sylwetki. Kolejnym rozdziałem, jeżeli chodzi o możliwość wyrażania siebie, jest nowoczesna przestrzeń, która właśnie otwiera się w samym centrum Warszawy, dokładnie w Złotych Tarasach (poziom 2). Wnętrze sklepu doskonale oddaje klimat miejskich przestrzeni z całego świata. Połączenie szkła, betonu i naturalnego drewna tworzy nowoczesną lecz surową atmosferę, która dostarczy Wam nowych wrażeń podczas zakupów.

 

 

 

Wszystko za sprawą specjalnie zaaranżowanej strefy Converse by You. To właśnie TU każdy z Was może dać upust własnej kreatywności, personalizując swoje nowe
sneakersy. Dzięki inteligentnej technologii, łączącej rozszerzoną rzeczywistość
i mapping 3D, kultowy model Chuck Taylor All Star staje się czystym płótnem, na którym miłośnicy butów oraz mody mogą tworzyć i wyświetlać unikatowe grafiki własnego autorstwa. Warto zaznaczyć, że jest to pierwsza taka możliwość na świecie – jeżeli chodzi o sklepy Converse!

 

Do stworzenia niepowtarzalnego trampka wystarczy przynieść zdjęcie, zaprojektować własną grafikę lub wybrać jeden z dostępnych motywów. Specjalna drukarka wygeneruje wybrany wzór na nowej parze.

 

 

Pierwsza odsłona Converse by You to współpraca z uwielbianą na całym świecie, polską marką Local Heroes. Z tej okazji, już od 11 sierpnia, będziecie mogli nadrukować na swojej nowej parze Conversów unikalne grafiki zaprojektowane przez LH!

 

 

Butik w Złotych Tarasach to dziesiąty sklep Converse w Polsce.

Zajrzyjcie koniecznie!

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie