Co kupować na wyprzedaży?

admin | sierpień 22, 2018

To pytanie kierujemy głównie do tych z Was, które z pewnością czekają i przygotowują się do wielkich wyprzedaży w sklepach stacjonarnych i online. Prawdą jest, że podczas zakupowego szału często zdarza się kupować w sposób nieprzemyślany i mało rozsądny, gdzie na samym końcu okazuje się, że jednak wielu rzeczy brakuje, część z nabytków nie pasuje, bądź nie przypada do gustu, a co najgorsze – wydane na nie zostały cały oszczędności. Znacie to uczucie? Oto parę cennych wskazówek, które pomogą Wam uniknąć tych błędów!

 

Braki w szafie

Zanim wybierzecie się na wyprzedaże, czy to do pobliskiej galerii handlowej czy też ulubionych sklepów online, zweryfikujcie swoją garderobę. Tylko w ten sposób dowiecie się, czego tak naprawdę potrzebujecie. Poświęćcie co najmniej jeden wolny dzień na przejrzenie całej szafy – wyciągnijcie wszystkie ubrania i oceńcie, co jeszcze nadaje się do noszenia, co oddać koleżance, a co przerobić.

Pamiętajcie, że w szafie warto mieć wiele różnych części garderoby, aby być przygotowaną na każdą ewentualność. Letnie wyprzedaże to świetna okazja do uzupełnienia jej zawartości o brakuje elementy, o których wcześniej nie myślałyście. Jeżeli można skorzystać ze sporych rabatów cenowych, warto zastanowić się także nad rzeczami, których normalnie byście nie kupiły – chociażby ze względu na wygórowaną cenę.

 

Może nowe buty?

Letnie wyprzedaże to najlepszy czas na nowe buty damskie. To świetna sposobność, by wybrać spośród nich parę, której brakuje w Waszej garderobie. W końcu teraz macie szansę na nadprogramowy zakup co najmniej jednej pary balerinek, szpilek czy botków, które przydadzą się w kolejnych sezonach. Warto kupować uniwersalne modele butów, ponieważ moda potrafi zmieniać się diametralnie, dlatego jeżeli chcecie wyglądać modnie i atrakcyjnie, powinnyście postawić na najbardziej uniwersalne fasony ze wszystkich, by nie odstawać od reszty. Z ich udziałem stworzycie dopracowaną stylizację na miarę własnego gustu!

 

Gdzie najlepiej kupować?

Większość sklepów stacjonarnych posiada wersje online. Wynika to przede wszystkim z możliwości zamówienia konkretnego produktu, który nie jest dostępny “na wyciągnięcie ręki”. Dlatego, kiedy już znajdziecie dla siebie idealny fason, nie w tym rozmiarze, co trzeba, sprawdźcie, czy aby nie jest dostępny na stronie internetowej. Inną kwestią jest uniknięcie natłoku ludzi i chaosu panującego na wieszakach w “tradycyjnych” butikach…

W sklepach internetowych bez problemu i bez wychodzenia z domu ocenicie cały asortyment (z rozmiarówką włącznie), a w razie niezgodności otrzymanego towaru odeślecie paczkę z powrotem nie martwiąc się o koszta.

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie