CELEBRYTKA: jak nosić ten specyficzny rodzaj biżuterii?

admin | listopad 27, 2018

Celebrytki to nietypowe naszyjniki, które charakteryzują się delikatnością i zawartą symboliką w wisiorkach. Nosimy je, by pamiętać o danych wydarzeniach czy osobach, albo w celu zamanifestowania swoich poglądów. Celebrytki zdobią szyje od paru ładnych lat, a ich popularność wzrosła głównie za sprawą sławnych osób, które chętnie eksponują ten rodzaj biżuterii podczas sesji zdjęciowych, wielkich gal czy po prostu na co dzień.

 

 

Znane i podziwiane kobiety spopularyzowały łączenie delikatnych naszyjników z wisiorkami i zawieszkami o ustalonej symbolice. Jak zatem wybrać idealną celebrytkę dla siebie? Na jakich kruszcach się skupiać? Do czego pasuje ten rodzaj biżuterii? Oto parę cennych wskazówek!

 

Jaką celebrytkę kupić dla siebie lub na prezent?

 

Jeżeli planujecie zakup celebrytki – niezależnie do tego, czy chcecie sprezentować ją sobie czy komuś bliskiemu – musicie podjąć decyzję co do materiału, z którego została wykonana. Najpopularniejsze są celebrytki wykonane z żółtego bądź białego złota lub srebra. Cechują się bardzo wysoką jakością, dlatego zyskujecie pewność, że taki prezent będzie ekskluzywny, dzięki czemu lepiej zaprezentuje się na szyi.

Unikajcie podróbek wykonanych z barwionych na złoto lub srebrno metali lub biżuterii plastikowej. Nie dość, że jej nieautentyczność mocno rzuca się w oczy, szybko ulega zniszczeniu – czy to poprzez czernienie powierzchni, czy uszkodzenia mechaniczne, takie jak zerwanie lub połamanie.

 

Złota celebrytka z krzyżykiem: ergold.pl/21-celebrytki

 

Jaki symbol złotej celebrytki wybrać dla siebie?

 

W sklepach z biżuterią można znaleźć masę przeróżnych symboli celebrytek, dzięki czemu łatwo wybrać znak, który najbardziej do Was pasuje. Najpopularniejsze wzory to:

 

Serduszko – symbol miłości, uczuciowości oraz romantyzmu. Zawieszka ze złotym serduszkiem świetnie sprawdzi się jako prezent dla ukochanej osoby (na przykład na rocznicę związku).

Znak nieskończoności – (czyt. przewrócona ósemka). Symbol dedykowany głównie osobom, które pragną o czymś pamiętać, być wierne swoim ideałom lub żyć w obietnicy wiecznej miłości, przyjaźni czy braterstwa. Znak nieskończoności świetnie sprawdzi się jako prezent dla przyjaciółki.

Koniczynka – czterolistna symbolizuje nadchodzące szczęście. Złota celebrytka z taką zawieszką będzie perfekcyjnym podarunkiem dla osób, którym życzycie wszystkiego najlepszego i chcecie, by to szczęście nigdy ich nie opuszczało.

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie