Boyfriend’y – czy luźny styl jest dla każdego?

admin | Listopad 27, 2018

Każde ubranie wymaga określonego sposobu noszenia i dopasowania do innych elementów garderoby, ale przede wszystkim – sylwetki. Dżinsy typu boyfriend nie są wyjątkiem, dlatego przedstawimy główne wskazówki dotyczące noszenia tego modelu spodni. Wszystko po to, byście prezentowały się niezwykle szykownie, przy jednoczesnym zachowaniu proporcji i komfortu użytkowania.

 

Dżinsy typu boyfriend są niezwykle popularne. Możecie się o tym przekonać przeglądając najnowsze wzory na https://manwoman.co/pl/. Ich nazwa pochodzi od istoty pożyczania spodni od swojego chłopaka, a to przekłada się na fakt, że damskie boyfriendy mają dwa znaki rozpoznawcze:

 

-> kolor jasnego denimu

-> luźny fason

 

Jeżeli uda Wam się dopasować je do reszty stylizacji i nosić prawidłowo, będziecie wyglądać szykownie i uroczo za jednym zamachem!

 

Jak wybrać idealne boyfriendy i wyglądać w nich dobrze?

 

Przede wszystkim należy ustalić, czy dżinsy boyfriend są dla Was, czy też nie. W tym celu warto pamiętać, że najlepiej prezentują się na wysokich i szczupłych kobietach, jednak w przypadku stosowania właściwych wskazówek i technik stylizacji będą równie dobrze pasować do pozostałych sylwetek.

Pamiętajcie, że pomimo ustalonego, luźnego kroju dżinsy nie powinny być zbyt duże. Aby wyglądać na szczuplejszą, wybierzcie boyfriendy w ciemniejszych odcieniach. Dodatkowo powinny mieć odpowiednią długość. Dżinsy “pożyczone od chłopaka” nie mogą wyglądać jak nowe (bez względu na to, czy są prosto ze sklepu czy upolowane w second hand‘zie). Powinny być nieco przetarte, wyblakłe i mieć niewielkie przedarcia.

Nogawka damskich dżinsów typu boyfriend powinna kończyć się od 8. do 10. cm nad stopą. Jeżeli Wasz wybór padnie na krótszy model, będzie przypominać spodnie capri. Z kolei dłuższa nogawka da w efekcie look niczym w ubraniu po starszej siostrze. W ofercie są także różne opcje stanu – od wysokiego, przez średni, aż po biodrówki.

Wybór dżinsów boyfriend wysokiej jakości to kolejny bardzo zalecany aspekt. Dobierzcie do nich sprawdzone akcesoria, takie jak np. klasyczny skórzany pasek. To kolejny krok, który da Wam pewność, że całość będzie się naprawdę fajnie komponować…

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie