AUDIORIVER 2021: najlepsza muzyka i siła edukacji

admin | wrzesień 2, 2020

Przez pandemię, spowodowaną wirusem COVID-19, świat na jakiś czas stanął w miejscu. Stanęły też wszystkie wydarzenia kulturalne, w tym festiwale muzyczne. A chyba wszyscy, jak nigdy wcześniej, zatęskniliśmy za wspólnym skakaniem pod sceną. Tego Lata nie udało nam się dotrzeć na płocki festiwal, ALE! Dobre wieści są takie, że organizatorzy Audioriver już szykują imprezę przyszłoroczną. To będzie spora dawka energii dla miłośników muzyki elektronicznej…

 

 

Najlepsi z najlepszych, czyli kto wystąpi na Audioriver 2021

 

Festiwal Audioriver na swoich scenach gości najlepszych artystów. Nie tylko muzyki elektronicznej, ale i Gwiazdy alternatywy, popu, rocka i hip-hopu – już od 2006 roku. Bilety na ostatnie siedem edycji festiwalu zostały całkowicie wyprzedane, a na ubiegłej bawiło się aż 30 tysięcy osób. Właśnie dlatego, płockie wydarzenie jest obowiązkowym kierunkiem podróży dla wszystkich pragnących przeżyć najlepsze, muzyczno-wakacyjne uniesienia. To miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Zobaczcie to >>> informacje o Audioriver 2021

 

Przez 14. odbytych edycji festiwalu, można było posłuchać takich artystów, jak Paul Kalkbrenner, Solomun, Moderat, The Blaze, Nina Kraviz, Chartlotte de Vitte, Amelie Lens, Röyksoop, Nicolas Jaar, Polo & Pan czy Kavinsky, który niedawno ogłosił, że po 10. latach od ostatniej premiery swojej płyty, szykuje dla fanów nowy krążek. W ubiegłym roku, na Audioriver odbyło się ponad 100 koncertów, a podczas kolejnej, jubileuszowej edycji, będzie ich jeszcze więcej. Na ten moment wiadomo, że pojawią się m.in. ARTBAT, który poprzednio zachwycił publiczność wyśmienitym setem, Claptone, a także Bicep, Lane 8 oraz ZHU.

 

Jubileuszowa niespodzianka

 

Główna część płockiego festiwalu obejmuje piątkową i sobotnią noc, przypadającą na ostatni weekend lipca. Wówczas wszystkie atrakcje odbywają są na malowniczej plaży, tuż nad Wisłą. Zwieńczeniem Audioriver jest tzw. Sun/Day, czyli wydarzenie, które ma miejsce w parku między ulicami Mostową i Rybaki. W niedzielne popołudnie, będące trzecim dniem festiwalu, zamienia się ono w raj wypełniony muzyką, kolorami i… Wami!

Audioriver 2021, który miał się odbyć w dniach 23-25.07.2021, został przedłużony o dodatkową datę. Jak podaje portal muno.pl będzie to 1. sierpnia. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie w ten dzień, płocki park po raz kolejny zamieni się w muzyczną arenę.

 

 

Będą dekoracje, światła, zapowiedziane trzy sceny i cała niedzielna magia! – Piotr Orlicz-Rabiega, szef Audioriver

 

 

Misja edukacja Audioriver 2021

 

Tak się składa, że Audioriver to nie tylko muzyka. Organizatorzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że dzięki ogromnemu zainteresowaniu festiwalem, mogą zwrócić uwagę na wszelkiego rodzaju problemy – chociażby ekologiczne. Właśnie dlatego zorganizowali akcję #audiorviergoesgreen. Jej celem jest zwiększenie świadomości społeczeństwa w sprawach związanych ze zmianami klimatu.

 

Dbanie o naszą planetę to w dzisiejszych czasach priorytet, a Audioriver to wyjątkowe wydarzenie, na którym nie może Was zabraknąć!

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie