Magazyn

Przeczytaj więcej o Marka Tygodnia: Melissa

Marka Tygodnia: Melissa

Co łączy Vievienne Westwood, Jeana Paula Gaultier i Jasona Wu? Każde nazwisko zrewolucjonizowało świat mody i podjęło współpracę z Melissa - kultową marką żelowego obuwia wywodzącą się z Brazylii. (więcej…)

Marka Tygodnia: Rachel Zoe

Rachel Zoe, znana i doceniana stylistka takich amerykańskich gwiazd, jak Lindsay Lohan, Keira Knightley, Cameron Diaz, Demi Moore czy Liv Tyler, w 2011 roku postanowiła spróbować swoich sił jako projektantka. Tak właśnie powstało modowe imperium Rachel Zoe - jedna z bardziej lubianych i prężnych marek na świecie. (więcej…)

Marka Tygodnia: REVEAL. Handmade stories

REVEAL. Handmade stories to kameralna polska marka specjalizująca się w dopracowanych akcesoriach - będących wytworem ludzkich rąk i zainspirowanych podróżniczym wspomnieniem. Kto za tym wszystkim stoi? Poznajcie Kasię, która tworzy we Wrocławiu.  (więcej…)

Marka Tygodnia: Elizabeth and James

Elizabeth and James to marka stworzona przez najsłynniejsze, amerykańskie bliźniaczki Mary-Kate i Ashley Olsen, które w 2007 roku postanowiły zaprezentować światu nowoczesną odzież sportową (początkowo tylko dla kobiet), w nieco odmiennym, ekstrawaganckim wydaniu. Zważywszy na fakt, że ceny nie wywracają finansów mieszkanek wielkich miast do góry nogami, chcemy przypomnieć Wam parę kultowych projektów znanego duetu. (więcej…)

Marka Tygodnia: Anya Hindmarch

Pochodząca z Wielkiej Brytanii Anya Hindmarch jest obecnie jedną z najbardziej prężnych, ogólnoświatowych kreatorek mody, specjalizujących się w projektowaniu torebek, butów oraz niewielkich kolekcji odzieży. Skromna designerka, której wierne pozostają takie gwiazdy, jak Scarlett Johanson, Sienna Miller, Madonna, Claudia Schiffer czy Reese Witherspoon, mieszka w Londynie wraz ze swoim mężem James’em Seymour’em i wydała na świat piątkę dzieci. Jak wyglądała jej droga sukcesu? (więcej…)

Marka Tygodnia: TENARO

TENARO to rodzinna pracownia torebek z siedzibą w Lublinie. Powstają w niej unikatowe torebki, plecaki, saszetki i portfele. Wszystko jest wytworem rąk - od projektu, przez wycinanie wzorników i detali w skórze, na szyciu i wykańczaniu wyrobów kończąc. Do tego dochodzi możliwość personalizacji i przerabiania gotowej galanterii. Pakiet usług w kameralnym wydaniu. Poznajcie się! (więcej…)

FASHION DESIGNER AWARDS 2020: lista zwycięzców 1. etapu

4. czerwca w warszawskim Bagatela Space odbyły się pierwsze obrady jury 11. edycji Fashion Designer Awards. Jurorzy konkursu w składzie: Dorota Williams, duet Paprocki & Brzozowski, duet MMC Studio, Joanna Horodyńska, Asia Typek, Vasina, Weronika Płocha, Mikołaj Komar i Joanna Sokołowska-Pronobis wybrali zwycięzców pierwszego etapu. Zakwalifikowało się do niego 30. młodych designerów, z najciekawszymi interpretacjami tematu przewodniego FDA 2020 - My City My Energy. (więcej…)

Marka Tygodnia: JIMMY JINX

JIMMY JINX to wschodząca polska marka dedykowana buntownikom – niezależnie od wieku. Jest odpowiedzią na modę sieciową niskiej jakości. Przebija ją sprawdzonymi krojami z precyzyjnie wyszukanych dzianin pochodzenia naturalnego, które pozwalają czuć się komfortowo przy jednoczesnym zachowaniu wizerunkowych zasad klimatu #street. (więcej…)

SAY SOMETHING: wymyślcie swój napis na koszulkę

Serwis internetowy Inspirander.pl, który od wielu lat inspiruje czytelników do pięknego, dobrego życia, wprowadził własną kolekcję t-shirtów Say Something. THE FUN IS BACK. Teraz każdy z Was może nosić koszulkę z indywidualnym przesłaniem! (więcej…)

Marka Tygodnia: KOKO brand

Świat KOKO brand kręci się wokół jeansu. Marka powstała z myślą o kobietach, które uwielbiają ubrania z kultowego denimu tak, jak jej pomysłodawczyni - Karolina Kamińska-Wojteczek. Udało nam się porozmawiać o sednie pomysłu, odwadze, trudach i planach na przyszłość... (więcej…)
Pokaż więcej...

Magazyn Modnej Ulicy – patronaty, nowinki ze Świata Mody, wywiady

 

Magazyn ModnaUlica.pl to kopalnia wiedzy dla wszystkich, których interesuje moda uliczna. Streszczamy najciekawsze wydarzenia ze świata fashion, podpowiadamy, które polskie marki odzieżowe zasługują na zaufanie, prezentujemy modne miejsca i nieznane dotąd historie światowych projektantów.

Magazyn Modnej Ulicy docenią wszyscy, dla których streetwear to coś więcej niż codzienne stylizacje. Jeżeli tak jak my wierzycie, że ubiór to również styl życia i sposób wyrażania siebie, Zakupedia zainteresuje Was i zachęci do pogłębiania tej wiedzy. Pamiętajcie, że staranne stylizacje nie tylko cieszą oko - sprawią, że będziecie chcieć więcej.

Jak łączyć ze sobą poszczególne elementy garderoby, gdzie kupić fajne buty na różne okazje, jakie triki zastosować, by wyglądać lepiej? Z nami nie zginiecie!