GDZIE KUPIĆ?

ZAPATO

Marka ZAPATO uderza do świadomych i pewnych siebie butoholiczek poszukujących niebanalnego wzornictwa, uwielbiających piękno koloru i nietypowe motywy. Kobiet preferujących wygodne i ponadczasowe formy – wykonane specjalnie dla nich, z dbałością o komfort oraz wygodę ich wymagających stóp.

 

ZAPATO projektuje obuwie w trosce o Twoją wygodę!

 

ZAPATO to przede wszystkim niezastąpieni ludzie, mistrzowie fachu – szewcy i cholewkarze, którzy każdego dnia dbają o to, aby w Wasze ręce trafił produkt wyjątkowy i na długie lata.

Każda para butów ZAPATO wykonywana jest od początku do końca ręcznie, w pracowni w Białobrzegach. Wszystkie elementy pochodzą ze sprawdzonych krajowych garbarni. Wykorzystywane do produkcji skóry są pozbawione niebezpiecznych barwników azotowych i formaldehydów, dzięki czemu zapewniają odpowiednią oddychalność i cyrkulację powietrza.

Większość butów ZAPATO szyta jest dopiero w momencie złożenia zamówienia. Nie kupicie ich w popularnych sieciówkach – zamówienia można składać wyłącznie poprzez sklep internetowy, a obejrzeć w pracowni w Białobrzegach lub w wybranych Concept Storach i sklepach partnerskich.

 

Godziny otwarcia:

Pn.-piąt.: 9:00-17:00

 

Kontakt:

Tel.: 733 736 515

E-mail: [email protected]

Wejdź do sklepu  

 

Lokalizacje:

  • ul. Piekarska 33, 26-800 Białobrzegi


Asortyment: Butik flagowy, Buty glamour, Buty na imprezę, Buty na szczupłe łydki, Buty na szeroką stopę, Buty na wąską stopę, Buty na wesele, Buty na zamówienie, Damski, Damskie obuwie, Damskie obuwie w rozmiarze 42, Damskie obuwie w rozmiarze 43, Ekonomicznie plus, Hand Made, Klasyczne buty, Kozaki na grubą łydkę, Kozaki na szczupłą łydkę, Ładne buty, Mazowieckie, ModnaUlica poleca, Modne buty, Obuwie damskie, Obuwie handmade, Obuwie na wymiar, Oryginalne buty, Oryginalne polskie marki, Personalizowane buty, Personalizowane obuwie, Polskie buty, Polskie obuwie, Porządne buty, Ręcznie szyte buty, Ręcznie szyte obuwie, Sklepy internetowe, Sklepy stacjonarne, Sprzedaż internetowa, Stylowe buty, Unikalne buty, Zapato, Znajdź sklep.