GDZIE KUPIĆ?

y o u.

y o u. to marka stworzona z miłości do ubrań i pasji do mody. Tak ubrana kobieta powinna czuć się dobrze, chętnie wracać do sklepu i ufać mu niczym najlepszej przyjaciółce. Bez względu na to, czy szykuje się na niezapomnianą imprezę, randkę z ukochanym czy oglądanie Seksu w wielkim mieście (z winem) na kanapie…

 

y o u. czyli TY!

 

y o u. ma świadomość, że kobieta bywa zmienną, dlatego wychodzi naprzeciw Waszym potrzebom, podążając za aktualnymi trendami. Bez strachu przed wyznaczaniem własnych ścieżek i łamaniem stereotypów.

 

y o u. czyli TY możesz pomóc zmieniać świat!

 

Kupując produkty z metką y o u. zmieniacie nie tylko siebie, ale też pomagacie (zarówno sobie, jak i innym), inwestując w planetę. Rośliny w procesie fotosyntezy pobierają z powietrza dwutlenek węgla, a oddają życiodajny tlen. Jedna dorosła sosna “produkuje” tlen niezbędny do życia nawet trzech osób. Idąc tym torem, marka podjęła stałą współpracę z Fundacją Fabryka Tlenu. Symboliczna złotówka z każdej kupionej przez Was rzeczy zostanie przekazana na wsparcie jej działań!

 

Kontakt:

Tel.: 600-005-170, 508-337-757

E-mail: [email protected]

Wejdź do sklepu

 


Asortyment: Basics/Odzież bazowa, Ciepłe bluzy z kapturem, Damski, Damskie ubrania, Designerskie ubrania, Ekonomicznie plus, Fajne ubrania, Jeansowe ubrania, Jeansy, Kurtki jeansowe, Minimalistyczne ubrania, Minimalizm, ModnaUlica poleca, Odzież damska, Okazje, Oryginalne polskie marki, Oryginalne ubrania, Sklepy internetowe, Slow Fashion, Sprzedaż internetowa, Streetwear, Tkaniny naturalne, Ubrania basic, Ubrania bazowe, Ubrania boho, Ubrania denim, Ubrania dobrej jakości, Ubrania domowe, Ubrania dresowe, Ubrania fullprint, Ubrania homewear, Ubrania oversize, Ubrania slow fashion, Ubrania streetwear, Ubrania w printy, Ubrania z ciekawym nadrukiem, Ubrania z denimu, Ubrania z dużym dekoltem, Ubrania z jeansu, Ubrania z nadrukami, Ubrania z naturalnych tkanin, Ubrania z odkrytymi plecami, Unikalne ubrania, y o u..