GDZIE KUPIĆ?

TONO MODA PLUS SIZE

TONO to polska marka, dzięki której kobieta w rozmiarze XL prezentuje się seksownie, ponętnie i modnie.  Pomysł na biznes narodził się w głowach grupy przyjaciół w 2014 roku. Każdy z nich stawiał jedno zasadnicze pytanie – czy odzież w rozmiarze PLUS SIZE musi być nudna?

Odpowiedź brzmiała jasno – NIE. Dlatego postanowili zmienić realia i wykreować totalnie designerski look w rozmiarze XL. Po wielu podróżach po Europie, odwiedzinach setek szwalni i burzach mózgów powstało TONO MODA PLUS SIZE.

W ofercie sklepu znajdziecie kompletną garderobę dla kobiet w rozmiarach 40-56. Poczynając od bielizny (w tym erotycznej), przez bluzy, dresy, odzież bazową i propozycje do pracy, aż po sukienki koktajlowe, eleganckie marynarki i kombinezony na wielkie wyjście.

 

Kontakt:

Tel.: 32 420 27 82

E-mail: [email protected]

Wejdź do sklepu

 


Asortyment: Bielizna, Biznesowy strój, Butik flagowy, Ciepłe bluzy z kapturem, Damski, Damskie ubrania, Ekonomicznie plus, Eleganckie ubrania dla kobiet, Fajne ubrania, Klasyczne ubrania, Klasyka do pracy, Koronkowe body, Kreacje wieczorowe, Kreacje wieczorowe, ModnaUlica poleca, Odzież damska, Oryginalne polskie marki, Oryginalne sukienki, Oryginalne ubrania, Sklepy internetowe, Sprzedaż internetowa, Sukienki do biura, Sukienki koktajlowe, Sukienki na studniówkę, Sukienki na wesele, Sukienki plus size, Sukienki weselne, Sukienki wieczorowe, TONO, Ubrania 48+, Ubrania basic, Ubrania bazowe, Ubrania do biura, Ubrania dobrej jakości, Ubrania dresowe, Ubrania oversize, Ubrania plus size, Ubrania xxl.