GDZIE KUPIĆ?

SuggEstioN

SuggEstioN to polska marka upcyklingowa i recyklingowa wyznaczająca kierunek współczesnej mody. Wyrosła z pasji tworzenia i koncepcji indywidualizacji stylu założycielek – Agnieszki i Lucyny.

 

 

 

 

 

Nasz szacunek i miłość do konfekcji, którą przetwarzamy i na nowo interpretujemy bądź szyjemy, wyrażają się w przekonaniu, że przygoda z modą jest przede wszystkim dobrą zabawą, a związana z poczuciem wolności twórczej i kreacyjnej może inspirować do poszukiwań własnego stylu. Bawmy się więc i burzmy utarte schematy! Pokonujmy granice i dokonujmy świadomych wyborów. Chrońmy naturę…

 

Każda rzecz, która jest dostępna w SuggEstioN, pochodzi z odzysku. Oznacza to, że jest wyjątkowa, niepowtarzalna i… jedyna w swoim rodzaju. Marka wyróżnia się nieschematycznością i wolnością twórczą, co przekłada się na szerzenie idei anty-konsumpcjonizmu.

 

Kontakt:

Tel.: 507 790 413; 602 153 905

E-mail: [email protected]

Wejdź do sklepu

 


Asortyment: Ciepłe bluzy z kapturem, Czapki, Czapki zimowe, Damski, Damskie nakrycia głowy, Damskie ubrania, Designerskie ubrania, Dodatki, Dodatki handmade, Dodatki z recyklingu, Ekonomicznie plus, Fajne nakrycia głowy, Fajne ubrania, Galanteria skórzana, Hand made, Hand Made, Jeansy, Koszulki z nadrukami, ModnaUlica poleca, Nakrycia głowy, Nakrycia głowy, Niezwykłe dodatki, Odzież damska, Opaski na głowę, Oryginalne polskie marki, Oryginalne sukienki, Oryginalne torebki, Oryginalne ubrania, Personalizowane torebki, Płaszcze handmade, Prezenty handmade, Ręcznie robione płaszcze, Ręcznie robione torebki, Rękodzieło modowe, Rękodzieło modowe, Rzeczy wyszukane, Saszetki na biodra, Saszetki z recyklingu, Sklepy internetowe, Slow Fashion, Sprzedaż internetowa, Streetwear, SuggEstioN, Torebki, Torebki handmade, Torebki skórzane damskie, Torebki z recyklingu, Torebki ze skóry, Ubrania handmade, Ubrania slow fashion, Ubrania streetwear, Ubrania z ciekawym nadrukiem, Ubrania z drugiej ręki, Ubrania z jeansu, Ubrania z recyklingu, Ubrania z wełny, Unikalne dodatki, Unikalne torebki, Unikalne ubrania, Używane ubrania, Vintage, Wełniane płaszcze handmade, Wyselekcjonowany vintage.