GDZIE KUPIĆ?

Studio PIEL

PIEL to jakość i prawda zamknięta w unikalnych torbach i plecakach wykonanych wyłącznie ze skór bydlęcych – bez okuć! Właścicielką i projektantką marki jest Marta Biskupska-Wawrzyńczak, która tworzy autorskie torebki bez elementów metalowych, ze skór pochodzących z galanteryjnych odpadów. W taki sposób nadaje im drugie życie, co wpisuje się w zasady circular economy.

 

 

 

 

Minimalizm w formie daje maksymalny wyraz. PIEL osiąga taki efekt dzięki starannej i ścisłej współpracy inżynierów, kaletników i artystów.

 

Torby i plecaki PIEL są dostępne wyłącznie w pojedynczych sztukach, które można personalizować (szycie na zamówienie + inicjały). Dzięki precyzyjnej konstrukcji oraz innowacyjnym zamknięciom są nie tylko atrakcyjne, ale i użytkowe. Polska marka jest odpowiedzią na potrzeby osób poszukujących nie tylko solidnego rzemiosła, ale i designu, czyli klasyki w nowoczesnym wydaniu.

 

 

Kontakt:

Tel.: 883 909 779

E-mail: [email protected]

Wejdź do sklepu

 

 


Asortyment: Akcesoria męskie, Butik flagowy, Damski i Męski, Dodatki, Dodatki handmade, Ekonomicznie plus, Fajne prezenty, Fajny prezent dla mężczyzny, Galanteria skórzana, Hand made, Hand Made, Klasyczne dodatki, Męskie akcesoria, Męskie dodatki, Minimalizm, ModnaUlica poleca, Modne torebki damskie, Niezwykłe dodatki, Oryginalne polskie marki, Oryginalne torebki, Personalizowane torebki, PIEL, Plecaki, Pojemne torby, Polski design, Polskie rzemiosło, Ręcznie robione torebki, Rękodzieło modowe, Rękodzieło modowe, Sklepy internetowe, Spersonalizowane dodatki, Sprzedaż internetowa, Torby miejskie, Torebki, Torebki handmade, Torebki na zamówienie, Torebki skórzane damskie, Torebki z polskich skór, Torebki z włoskich skór, Torebki ze skóry, Unikalne dodatki.