GDZIE KUPIĆ?

SaySo Fashion Boutique

SaySo to butik stworzony dla kobiet, które akceptują siebie, a obserwując trendy danego sezonu chcą stworzyć swój własny niepowtarzalny styl. Kochających elegancję i młodzieńczą świeżość z nutkę ekstrawagancji…

W SaySo Fashion Boutique znajdziecie głównie sukienki koktajlowe, wizytowe i wieczorowe od wyłącznie najlepszych brytyjskich marek, takich jak Chi Chi London, AxParis, TFNC, Lace & Beads czy Girl In Mind. W tym miejscu stawia się na jakość i indywidualizm.

Butik SaySo to niewielki rodzinny biznes, który w branży modowej działa od 2009 roku. Powstał, aby sprowadzić na polski rynek wyjątkowe marki i liczy na to, że z Waszym wsparciem będzie się stale rozwijać, poszerzając asortyment o nowych producentów oraz sieć punktów stacjonarnych.

 

Kontakt:

E-mail: [email protected]

Wejdź do sklepu

 

 


Asortyment: AX Paris, Butik wielomarkowy, Chi Chi London, Damski, Damskie ubrania, Ekonomicznie plus, Eleganckie ubrania dla kobiet, Fajne ubrania, Girl In Mind, Hope & Ivy, Kreacje wieczorowe, Kreacje wieczorowe, Lace & Beads, Markowe ubrania, ModnaUlica poleca, Odzież damska, Okazje, Oryginalne sukienki, Sklepy internetowe, Sklepy stacjonarne, Sprzedaż internetowa, Sukienki koktajlowe, Sukienki na studniówkę, Sukienki na wesele, Sukienki weselne, Sukienki wieczorowe, Suknie balowe, TFNC, Tiulowe sukienki, Ubrania dobrej jakości, Ubrania z dużym dekoltem, Ubrania z odkrytymi plecami, Ubrania z sieciówek.