GDZIE KUPIĆ?

NBsklep.pl

NBsklep.pl to oficjalny dystrybutor marki New Balance w Polsce, która w 2006 roku obchodziła 100-lecie swojego istnienia.To jeden z nielicznych amerykańskich producentów, który pozostaje wierny swoim ideałom, czyli wytwarzaniu obuwia w kilku szerokościach, usytuowaniu części fabryk w USA, nie zatrudnianiu super-gwiazd sportu do reklam produktów, przeznaczając zaoszczędzone środki na doskonalenie produkcji, badanie, rozwój i obsługę swoich klientów.

W NBsklep.pl kupicie oryginalne obuwie, odzież oraz akcesoria do biegania z metką New Balance w niezwykle atrakcyjnych cenach. Do tego dochodzi darmowa wysyłka zamówień powyżej 150 zł.

 

Kontakt:

Tel.: 22 113 14 49

Wejdź do sklepu


Asortyment: Akcesoria sportowe, Butik flagowy, Buty treningowe, Ciepłe bluzy z kapturem, Damski i Męski, Ekonomicznie plus, ModnaUlica poleca, Najlepsze obuwie biegowe, Najlepsze ubrania do biegania, New Balance, Obuwie dziecięce, Obuwie sportowe, Odzież dziecięca, Odzież sportowa, Sklepy internetowe, Sprzedaż internetowa, Streetwear, Stylowe buty, Ubrania dla całej rodziny, Ubrania dla dzieci, Ubrania dobrej jakości, Ubrania dresowe, Ubrania dziecięce, Ubrania na fitness, Ubrania sportowe, Ubrania treningowe.