GDZIE KUPIĆ?

Mousness

Mousness tworzy wygodne i ponadczasowe ubrania, które sprawdzą się zarówno w eleganckich, jak i codziennych stylizacjach.

 

 

 

 

 

 

Prosta forma podkreśla wyjątkowe wnętrze! Wierzymy, że w ubraniach Mousness poczujecie się komfortowo i pięknie (nie tylko na zewnątrz)…

 

 

W tym miejscu, do każdego ubrania dobiera się materiał najwyższej jakości – taki, który będzie komfortowy w użytkowaniu i przyjemny dla oka. Każdy etap, który przechodzi projekt Mousness, jest zgodny z najwyższymi ekologicznymi standardami slow fashion. Wszystkie ubrania są projektowane i szyte w Polsce.

 

Kontakt:

Tel.: 697 756 524

E-mail: [email protected]

Wejdź do sklepu


Asortyment: Basics/Odzież bazowa, Bielizna, Damski, Damskie ubrania, Ekonomicznie plus, Fajne ubrania, Jeansowe ubrania, Jedwabne gumki do włosów, Jedwabne topy damskie, Kurtki jeansowe, Minimalistyczne ubrania, Minimalizm, ModnaUlica poleca, Mousness, Odzież damska, Oryginalne polskie marki, Ozdoby do włosów, Sklepy internetowe, Sprzedaż internetowa, Streetwear, Tkaniny naturalne, Ubrania basic, Ubrania bazowe, Ubrania denim, Ubrania do biura, Ubrania dobrej jakości, Ubrania domowe, Ubrania dresowe, Ubrania homewear, Ubrania oversize, Ubrania slow fashion, Ubrania streetwear, Ubrania z denimu, Ubrania z jeansu, Ubrania z naturalnych tkanin, Ubrania z odkrytymi plecami.