GDZIE KUPIĆ?

Medbest

Medbest

Medbest to innowacyjne i niezbędne produkty dla noworodków, dzieci oraz rodziców zaprojektowane przez położne. Otulacze (0-3; 3-24 mies), koszulki do kangurowania, porodu i karmienia to flagowe, zgłoszone do patentu projekty zespołu ludzi zawodowo związanych z opieką nad matką i niemowlakiem.

 

 

 

 

Niezależnie od tego, jak bezpieczny i spokojny wydaje się sen noworodka, NIGDY nie należy zostawiać go bez nadzoru i kontroli – zespół Medbest

 

Otulacz Niuniu Medbest to oparty na metodzie amerykańskiego pediatry, doktora Harvey’a Karpa, bawełniany śpiworek, który od pierwszych godzin życia przypomina dziecku bezpieczną przestrzeń macicy. Został opracowany przez polskie położne we współpracy z mamami małych dzieci. Jest produktem unikatowym ze względu na swoją konstrukcję, która nie krępuje ruchów noworodka, zapewniając jednocześnie prawidłowy rozwój oraz poczucie bezpieczeństwa malucha. Otulacz służy również noworodkom z atopowym zapaleniem skóry (AZS), uniemożliwiając drapanie się po twarzy.

 

 

Kontakt:

Tel.: 664 013 405

E-mail: [email protected]

Wejdź do sklepu

 

 


Asortyment: Akcesoria do spania, Damski i Męski, Damskie ubrania, Dodatki, Duże torby, Ekonomicznie plus, Fajne piżamy, Fajne prezenty, Fajny prezent dla mężczyzny, Gniazdko dla noworodka, Koszule do porodu i karmienia, Koszulki do kangurowania, Maski ochronne, Mazowieckie, Medbest, Męskie ubrania, ModnaUlica poleca, Odzież damska, Odzież dziecięca, Odzież męska, Oryginalne polskie marki, Otulacze, Pierwsze ubranko dla noworodka, Pojemne torby, Polskie piżamy, Prezent dla młodej mamy, Prezenty na baby shower, Sklepy internetowe, Sprzedaż internetowa, Szorty do spania, Tkaniny naturalne, Torby shopper, Torby xxl, Torebki, Torebki oversize, Ubrania ciążowe, Ubrania dla całej rodziny, Ubrania dla dzieci, Ubrania dla mamy i córki, Ubrania dla mamy i syna, Ubrania dobrej jakości, Ubrania domowe, Ubrania dresowe, Ubrania dziecięce, Ubrania homewear, Ubrania z naturalnych tkanin, Ubranka dla niemowlaków.