GDZIE KUPIĆ?

Marie Zélie

Marie Zélie

W Marie Zélie wszystko zaczęło się od marzenia. O kobiecości wyrażanej poprzez ubiór, w którym da się odnaleźć coś wyjątkowego. Niezależnie od formy ale z naciskiem na jakość. Z tego marzenia powstała marka…

Marie Zélie to głównie sukienki i spódnice będące kwintesencją modowej kobiecości. Marka stawia na naturalne tkaniny, idealnie dopasowane kroje i perfekcyjne wykończenie. To, co tworzy, wywodzi się z myśli o ważnych momentach, takich jak radość czy wyzwanie. Wszystko po to, byście ubrane w Marie Zélie czuły się swobodnie, a jednocześnie elegancko i pięknie.

 

 

Kontakt:

E-mail: [email protected]

Wejdź do sklepu


Asortyment: Damski, Damskie nakrycia głowy, Damskie obuwie, Damskie ubrania, Ekonomicznie plus, Eleganckie ubrania dla dzieci, Eleganckie ubrania dla kobiet, Fajne ubrania, Klasyczne buty, Klasyczne dodatki, Klasyczne ubrania, Klasyka do pracy, Ładne buty, Marie Zélie, ModnaUlica poleca, Modne czapki, Najnowsze trendy za grosze, Nakrycia głowy, Nakrycia głowy, Obuwie damskie, Odzież damska, Odzież dziecięca, Okazje, Oryginalne polskie marki, Oryginalne sukienki, Polskie buty, Polskie obuwie, Porządne buty, Sklepy internetowe, Sprzedaż internetowa, Stylowe buty, Sukienki balowe dla dziewczynek, Sukienki do biura, Sukienki koktajlowe, Sukienki na studniówkę, Sukienki na wesele, Sukienki na wesele dla mamy i córki, Sukienki weselne, Sukienki wieczorowe, Szale/Szaliki/Chusty, Tkaniny naturalne, Ubrania boho, Ubrania dla dzieci, Ubrania dla mamy i córki, Ubrania dobrej jakości, Ubrania dziecięce, Ubrania fullprint, Ubrania w printy, Ubrania z ciekawym nadrukiem, Ubrania z nadrukami, Ubrania z naturalnych tkanin, Ubrania z odkrytymi plecami, Unikalne ubrania.