GDZIE KUPIĆ?

Manifesto

Manifesto powstało, by przekraczać granice. Aby sztuka mogła uzyskać nowe pola oddziaływania.

To nie kolejny sklep z koszulkami lecz marka, która daje artystom należne uznanie. Dlatego ubrania Manifesto, a szczególnie art t-shirty, są produkowane z dbałością o detale przedstawianych dzieł. Ważnym elementem strategii jest poszanowanie praw autorów i właścicieli kolekcji. To idealna opcja dla poszukujących sposobu na wyrażenie siebie poprzez sztukę.

 

 

 

Sztuka czyni nas lepszymi ludźmi. Bez niej świat staje się płaski i jednowymiarowy.

 

Ambicją marki Manifesto jest ubieranie ludzi w rzeczy ważne.

 

 

Strój jest formą codziennej manifestacji poglądów, stosunku do świata. Chcemy, by nasze ubrania miały charakter unikalny, dlatego produkujemy zamknięte serie konkretnych obrazów. Ważna jest także odpowiedzialność za środowisko. Manifesto to rzeczy trwałe i zdecydowanie na więcej niż jeden sezon – Natalia Cetera, historyczka sztuki i jedna z założycielek marki

 

 

Kontakt:

Tel.: 506 199 929

E-mail: [email protected]

Wejdź do sklepu

 


Asortyment: Damski i Męski, Damskie ubrania, Designerskie ubrania, Ekonomicznie plus, Fajne prezenty, Fajne ubrania, Fajny prezent dla mężczyzny, Hand made, Klasyka do pracy, Koszulki z nadrukami, Manifesto, Męskie ubrania, ModnaUlica poleca, Odzież damska, Odzież męska, Oryginalne polskie marki, Oryginalne ubrania, Oryginalne ubrania męskie, Sklepy internetowe, Sprzedaż internetowa, Streetwear, Ubrania dobrej jakości, Ubrania fullprint, Ubrania handmade, Ubrania streetwear, Ubrania z ciekawym nadrukiem, Ubrania z nadrukami, Ubrania z naturalnych tkanin, Unikalne ubrania.