GDZIE KUPIĆ?

MAAM

MAAM to polski koncept modowy stworzony dla kobiet, które lubią czuć się dobrze i elegancko w prostym t-shircie, bluzce czy topieWszystkie kolekcje powstają z zamiłowania do prostoty, minimalizmu i ponadczasowej klasyki. Są takie jak logo marki – niewymuszone lecz niejednoznaczne, kryjące w sobie coś więcej niż perfekcję wykonania, dbałość o detal i dobre szycie.

 

 

 

 

 

MAAM to coś więcej niż ubrania…

 

 

Ubrania MAAM są szyte w polskich szwalniach. Do ich produkcji wykorzystuje się najwyższej klasy materiały – w tym posiadające międzynarodowe certyfikaty, takie jak GOTS (Global Organic Textile Standards) czy eco-standards, potwierdzające organiczność tkanin, dbałość o środowisko i standardy socjalne. Dzięki temu każdy projekt ma nie tylko wysoką jakość, ale jest także eko. W całym procesie produkcji MAAM wyznaje zasadę zrównoważonej mody (biznesu) i fair trade, działając na rzecz poprawy środowiska i warunków pracy.

Marka współpracuje z polską filią stowarzyszenia Dress for Success wspierającego kobiety w uzyskaniu niezależności finansowej i powrocie na rynek pracy. W ramach akcji MAAM 2 = 1 za każde zakupione dwa białe B-shirt 1º, jeden jest przekazywany na rzecz stowarzyszenia DfS.

 

 

Kontakt: 

Tel.: 600 610 644

E-mail: [email protected]

Wejdź do sklepu

 


Asortyment: Basics/Odzież bazowa, Damski, Damskie ubrania, Ekonomicznie plus, Eleganckie ubrania dla kobiet, Klasyczne ubrania, Klasyka do pracy, MAAM, Mazowieckie, Minimalistyczne ubrania, Minimalizm, ModnaUlica poleca, Odzież damska, Oryginalne polskie marki, Sklepy internetowe, Sklepy stacjonarne, Slow Fashion, Sprzedaż internetowa, Tkaniny naturalne, Ubrania basic, Ubrania bazowe, Ubrania do biura, Ubrania dobrej jakości, Ubrania slow fashion, Ubrania z naturalnych tkanin.