GDZIE KUPIĆ?

kolomiyets.

Unikatowy design na dłużej niż tylko jeden sezon to główne założenie kolomiyets. Gdańska marka wykorzystuje do produkcji damskich ubrań tkaniny wysokiej jakości, dba o detale projektów, wykorzystując przy tym zdobyte doświadczenie.

 

 

 

 

 

 

Kochamy prostotę i zwyczajność, bo jest w niej dużo spokoju. Stąd przeważający kolor biały. Czasem dodajemy do niego trochę “pieprzu”, z miłości do ciekawych detali i pięknych tkanin. Współpracujemy z lokalnymi konstruktorami, krawcowymi oraz szwalniami. Stawiamy na krótkie serie i kierujemy się odpowiedzialnym tworzeniem, dlatego nasze modele są odszywane tylko po kilka sztuk. Tkaniny, takie jak bawełna, bawełna z elastanem czy modal kupujemy od polskich i europejskich producentów.

 

Ubrania kolomiyets. pokochają dojrzałe i wymagające kobiety, które nie lubią spotykać na swojej drodze “stylistycznego sobowtóra”. Te koszule zachęcają do eksperymentowania z formą i ciekawym designem. Kasia, projektantka marki, zaznacza, że nie chce poprzestawać na tym, co łatwe. Motywują ją nowe wyzwania, stąd praca nad elementem garderoby, który zna i posiada każdy, a który nie jest wcale łatwy do wykonania…

 

Kontakt:

Tel.: 510 118 330

E-mail: [email protected]

Wejdź do sklepu

 

Zdjęcia: Justyna Szyszka
Modelka: Anna Wołosz
Makijaż: Patti Atachanova

 


Asortyment: Damski, Damskie ubrania, Designerskie ubrania, Ekonomicznie plus, Eleganckie ubrania dla kobiet, Hand Made, Klasyczne ubrania, Klasyka do pracy, kolomiyets., Minimalistyczne ubrania, Minimalizm, ModnaUlica poleca, Odzież damska, Oryginalne polskie marki, Oryginalne sukienki, Oryginalne ubrania, Rękodzieło modowe, Sklepy internetowe, Slow Fashion, Sprzedaż internetowa, Sukienki do biura, Szycie na miarę, Tkaniny naturalne, Ubrania do biura, Ubrania dobrej jakości, Ubrania handmade, Ubrania na miarę, Ubrania na wymiar, Ubrania slow fashion, Ubrania z naturalnych tkanin, Unikalne ubrania.