GDZIE KUPIĆ?

KOKO brand

KOKO_brand around the jeans – mówi samo za siebie! Marka powstała z myślą o ludziach, którzy uwielbiają jeans tak, jak jej pomysłodawczyni – Karolina Kamińska-Wojteczek. Lub najzwyczajniej w świecie lubią go nosić!

Miłość Karoliny do denimu zaczęła się już w dzieciństwie, kiedy to klasyczne spodnie straight i ramoneska z wypranego dżinsu stały się jej marzeniem. Efektem tej pasji jest startowa mini-kolekcja, w której znajdziecie klasyczne modele ubrań z denimu, jeans z pazurem czy taki zdobiony grafiką.

 

 

Kontakt:

Tel.: 604 227 969

E-mail: [email protected]

Wejdź do sklepu

 


Asortyment: Damski, Damskie ubrania, Designerskie ubrania, Ekonomicznie plus, Fajne ubrania, Jeansowe ubrania, Jeansy, KOKO brand, Koszulki z nadrukami, Kurtki jeansowe, ModnaUlica poleca, Odzież damska, Okazje, Oryginalne polskie marki, Oryginalne ubrania, Rockowe ubrania, Sklepy internetowe, Sprzedaż internetowa, Streetwear, Ubrania denim, Ubrania dobrej jakości, Ubrania oversize, Ubrania slow fashion, Ubrania streetwear, Ubrania w stylu grunge, Ubrania z ciekawym nadrukiem, Ubrania z denimu, Ubrania z jeansu, Ubrania z nadrukami, Ubrania z naturalnych tkanin, Unikalne ubrania.