GDZIE KUPIĆ?

Freakers

Freakers to polski producent niekonwencjonalnych skarpet. Wszystkie modele tworzy od A do Z – wymyśla, projektuje, szyje i sprzedaje. 

 

 

 

 

 

 

 

Myślimy niekonwencjonalnie i jesteśmy trochę zakręceni, ale to właśnie dzięki temu możemy z dumą zaproponować Wam unikalne skarpetki damskie i męskie wysokiej jakości!

 

Freakers to młoda polska marka, która rozpoczęła działalność w 2015 roku. Jak wskazuje sama nazwa, pomysł narodził się z chęci stworzenia czegoś zwariowanego i dla każdego, dlatego stawką jest rewolucja na krajowym rynku skarpetkowym.

Skarpetki Freakers mają kolorować polskie ulice, a noszącym je ludziom dawać więcej powodów do uśmiechu. W ofercie, oprócz klasycznych modeli, znajdziecie stopki męskie, damskie i dziecięce, które przypadną do gustu każdemu, kto ceni sobie nie tylko modne, ale również nietuzinkowe akcesoria.

 

Kontakt:

Tel.: 733 191 555

E-mail: [email protected]

Wejdź do sklepu

 


Asortyment: Damski i Męski, Ekonomicznie, Fajne prezenty, Fajny prezent dla mężczyzny, Freakers, Kolorowe skarpetki, Kolorowe skarpety, Kolorowe skarpety męskie, ModnaUlica poleca, Modne skarpetki, Modne skarpety, Najlepsze skarpetki, Niezwykłe dodatki, Okazje, Oryginalne polskie marki, Polskie skarpetki, Skarpetki, Skarpetki na prezent, Skarpetki w printy, Skarpety kolorowe, Sklepy internetowe, Sprzedaż internetowa.