GDZIE KUPIĆ?

EANNA

EANNA jest marką powstałą z idei połączenia estetyki z etyką realizacji. Jej celem jest rozpowszechnienie ekologicznej koncepcji sprzedaży biżuterii poprzez stosowanie zrównoważonych zasad produkcji i promowanie świadomej konsumpcji. Wszystkie bransoletki, kolczyki, naszyjniki i pierścionki są wytwarzane wyłącznie z naturalnych składników, których wpływ na środowisko jest znikomy, dzięki czemu produkty podlegają recyclingowi. Każdy jest wytwarzany ręcznie z niezwykłą precyzją.

Kolekcje EANNA są inspirowane unikalnymi chwilami w dziejach ludzkości, dzięki czemu ich zróżnicowanie pozwala na trafienie w każdy gust.

 

Kontakt:

Tel.: 574 684 019

E-mail: [email protected]

Wejdź do sklepu

 


Asortyment: Biżuteria, Bransoletki handmade, Bransoletki na ślub, Bransoletki ślubne, Bransoletki z duszą, Bransoletki z kamieni, Bransoletki z kamieniami, Damski, Dodatki handmade, EANNA, Ekonomicznie plus, Fajne prezenty, Hand made, Hand Made, Kolczyki handmade, Kolczyki na ślub, Kolczyki ślubne, Kolczyki z kamieni, Kolczyki z kamieniami, Minimalizm, ModnaUlica poleca, Naszyjniki handmade, Naszyjniki na ślub, Naszyjniki ślubne, Naszyjniki z kamieni, Naszyjniki z kamieniami, Niezwykłe dodatki, Niezwykłe dodatki, Oryginalne polskie marki, Pierścionki handmade, Prezenty handmade, Ręcznie robione bransoletki, Ręcznie robione kolczyki, Ręcznie robione naszyjniki, Ręcznie robione pierścionki, Rękodzieło modowe, Rękodzieło modowe, Sklepy internetowe, Sprzedaż internetowa, Unikalne dodatki.