GDZIE KUPIĆ?

De La Fotta

De La Fotta to bezkompromisowe, przekorne i unikatowe ubrania tworzone dla kobiet ceniących przewrotne połączenie ponadczasowej jakości z zabawą, aktualnymi trendami,
i oryginalnym design’em.

Styl De La Fotta charakteryzują pomysłowe printy, niestandardowe zestawienia różnych tkanin i wymyślne dodatki.

Projektantki oraz właścicielki, Beata i Zuzanna, stworzyły markę o charakterze międzypokoleniowym, międzynarodowym, odnajdującą się “między” wybiegiem a ulicą. Ubrania De La Fotta rozumiane są jako przetłumaczenie skomplikowanego języka kreacji Haute Couture na bardziej rozpoznawalne kody i wyzwalający klimat Prêt-à-Porter. Kreatywność to dla nich oryginalna treść zawarta w prostej formie.

 

 

Nakładasz jedną rzecz i jesteś dobrze ubrana!

 

Kolekcje De La Fotta są wypuszczane w niewielkim nakładzie i szyte ze szlachetnych surowców w łódzkich studiach krawieckich. Wszystkie projekty powstają z tkanin, dzianin i ozdób sprowadzanych z Włoch, Francji, Szwajcarii, Niemiec i Polski, z wiodącymi ceryfikatami jakości i bezpieczeństwa Oekotex 100 oraz GOTS.

 

 

Dbamy o to, aby nasze ubrania nie były ani przekombinowane, ani niewygodne, ani za drogie…

 

 

Kontakt (wymagany przed wizytą w Showroomie):

Tel.: 601 421 998

E-mail: [email protected]

Wejdź do sklepu

 

Lokalizacje:

  • ul. Obozowa 30, 94-231 Łódź


Asortyment: Akcesoria do spania, Biznesowy strój, Butik flagowy, Damski, Damskie ubrania, De La Fotta, Designerskie ubrania, Ekonomicznie plus, Eleganckie ubrania dla kobiet, Fajne ubrania, Hand Made, Jedwabne opaski na oczy, Kreacje wieczorowe, Kreacje wieczorowe, Łódzkie, Maski do spania, ModnaUlica poleca, Odzież damska, Oryginalne polskie marki, Oryginalne sukienki, Oryginalne ubrania, Sklepy internetowe, Sklepy stacjonarne, Sprzedaż internetowa, Streetwear, Sukienki do biura, Sukienki koktajlowe, Sukienki na miarę, Sukienki na studniówkę, Sukienki na wesele, Sukienki na wesele dla mamy i córki, Sukienki na wymiar, Sukienki plus size, Sukienki weselne, Sukienki wieczorowe, Tkaniny naturalne, Ubrania 48+, Ubrania dla mamy i córki, Ubrania do biura, Ubrania dobrej jakości, Ubrania fullprint, Ubrania handmade, Ubrania na miarę, Ubrania na wymiar, Ubrania oversize, Ubrania plus size, Ubrania slow fashion, Ubrania streetwear, Ubrania z ciekawym nadrukiem, Ubrania z nadrukami, Ubrania z naturalnych tkanin, Ubrania z włoskich tkanin, Unikalne ubrania.