GDZIE KUPIĆ?

Cup of Sox

Cup of Sox to kolaż relatywnie młodych osób, potencjalnie kreatywnych i zdecydowanie nakręconych na działanie.  Od samego początku idea, wokół której skupili swoją aktywność, sprawia problemy przy próbie ujęcia jej w sztywnych ramach…

 

 

 

 

 

 

Skarpetki to małe formy designerskie. Projektujemy, wdrażamy, produkujemy, a na koniec pakujemy w kubki! A wszystko to w Polsce.

 

Jak można opisać projekt, który w dużym uproszczeniu polega na zapakowaniu w kubek od kawy pary skarpet tak kolorowych, że próba dopasowania ich do ubioru jest swego rodzaju zadaniem egzaminacyjnym dla początkujących stylistów? Zajrzyjcie do świata Cup of Sox i podejmijcie wyzwanie!

 

Kontakt:

Tel.: 502 020 800

E-mail: [email protected]

Wejdź do sklepu

 


Asortyment: Cup of Sox, Damski i Męski, Ekonomicznie plus, Fajne prezenty, Fajny prezent dla mężczyzny, Kolorowe skarpetki, Kolorowe skarpety, Kolorowe skarpety męskie, ModnaUlica poleca, Modne skarpetki, Modne skarpety, Najlepsze skarpetki, Niezwykłe dodatki, Oryginalne polskie marki, Polskie skarpetki, Skarpetki, Skarpetki na prezent, Skarpetki w printy, Skarpety kolorowe, Sklepy internetowe, Sprzedaż internetowa.