GDZIE KUPIĆ?

Blue eye

Blue eye to polska marka odzieżowa, realizująca autorskie projekty we współpracy z rodzimymi szwalniami. Wszystkie modele tworzone są z myślą o kobietach, które pragną czuć się wyjątkowo, oryginalnie i atrakcyjnie. W przeciwieństwie do sieciówek, ubrania z metką Blue eye trafią jedynie do garstki zainteresowanych, ponieważ priorytetem marki jest *Jakość (przez duże J).

 

Blue eye – limitowany nakład dedykowany kobietom w każdym wieku

 

Blue eye produkuje sukienki podkreślające figurę, niwelujące jednocześnie jej wszelkie niedoskonałości. Każdy projekt jest wykonywany przez markę od podstaw. Wszystko po to, abyście każdego dnia czuły się wyjątkowo, elegancko i komfortowo.

 

Kontakt:

Tel.: 792 182 451

E-mail: [email protected]

Wejdź do sklepu

 


Asortyment: Blue eye, Damski, Damskie ubrania, Designerskie ubrania, Ekonomicznie plus, Fajne ubrania, Klasyka do pracy, Kreacje wieczorowe, ModnaUlica poleca, Odzież damska, Okazje, Oryginalne polskie marki, Oryginalne sukienki, Sklepy internetowe, Slow Fashion, Sprzedaż internetowa, Sukienki do biura, Sukienki koktajlowe, Sukienki na studniówkę, Sukienki na wesele, Sukienki weselne, Sukienki wieczorowe, Ubrania boho, Ubrania do biura, Ubrania dobrej jakości, Ubrania fullprint, Ubrania slow fashion, Ubrania w printy, Ubrania z ciekawym nadrukiem, Ubrania z nadrukami, Ubrania z naturalnych tkanin, Unikalne ubrania.