GDZIE KUPIĆ?

BE QUEEN

W Pracowni Sukien BE QUEEN stawia się na jakość i oryginalność. 

Sukienki BE QUEEN, zarówno wizytowe czy modele na co dzień, w stylu casual, są starannie wyselekcjonowane pod względem jakości i powstają z myślą o kobietach, które uwielbiają wyróżniać się w tłumie. Kolekcje wypuszczane są w krótkich seriach.

 

 

 

 

Moda, szycie i tworzenie jest moją pasją od dzieciństwa, kontynuowaną od pokoleń, a moja zawodowa działalność liczy już sobie 25 lat. Inspiruję się otaczającym światem, zawsze staram się widzieć jego piękne strony i równie radośnie przekładać na pracę zawodową. Stworzyłam własną markę jako alternatywę dla masowej podaży, dlatego we wszystkich projektach pragnę przekazywać wdzięk, styl i kobiecość. Po prostu dzielę się z Wami moją miłością do mody! – Renata Błasiak

 

 

 

Kontakt:

Tel.: 691 853 637

E-mail: [email protected]

Wejdź do sklepu

 

 


Asortyment: BE QUEEN, Butik flagowy, Damski, Damskie ubrania, Ekonomicznie plus, Eleganckie ubrania dla kobiet, Fajne ubrania, Klasyka do pracy, Kreacje wieczorowe, Kreacje wieczorowe, ModnaUlica poleca, Odzież damska, Oryginalne polskie marki, Oryginalne sukienki, Sklepy internetowe, Sprzedaż internetowa, Sukienki koktajlowe, Sukienki na studniówkę, Sukienki na wesele, Sukienki weselne, Sukienki wieczorowe, Suknie balowe, Tiulowe spódnice, Tiulowe sukienki, Ubrania dobrej jakości, Ubrania z dużym dekoltem, Ubrania z odkrytymi plecami.