GDZIE KUPIĆ?

Angelika Józefczyk

Angelika Józefczyk projektuje ubrania dla kobiet, które lubią eksperymentować z kolorem i fakturą ubrań, ceniących jednocześnie konstrukcję modelującą sylwetkę. 

 

Oryginalny koncept, gra kolorów, użytkowość – te trzy wyrażenia najlepiej określają mood kolekcji Angeliki Józefczyk

 

Absolwentka MSKPU w Warszawie na kierunku Projektowanie Ubioru oraz Biznesu Międzynarodowego na Uniwersytecie Łódzkim. Laureatka XVII edycji konkursu Off Fashion Kielce MUZA w 2016 roku. Angelika tworzy markę, którą wyróżniają ręcznie plisowane tkaniny oraz autorskie druki widoczne m.in. na sukienkach, kurtkach czy płaszczach. Oferta jest podzielona na dwie linie – codzienną oraz premium (garnitury i kreacje wieczorowe).

 

Kontakt:

Tel.: 512 390 735

E-mail: [email protected]

Wejdź do sklepu

 


Asortyment: Angelika Józefczyk, Biznesowy strój, Damski, Damskie ubrania, Designerskie ubrania, Ekonomicznie plus, Eleganckie ubrania dla kobiet, Garnitur, Garnitur na wymiar, Garnitury, Garnitury na miarę, Klasyka do pracy, Kreacje wieczorowe, Kreacje wieczorowe, Luksusowo lecz niszowo, ModnaUlica poleca, Odzież damska, Okulary, Okulary przeciwsłoneczne, Oryginalne polskie marki, Oryginalne sukienki, Oryginalne ubrania, Rzeczy wyszukane, Sklepy internetowe, Sprzedaż internetowa, Średni luksus, Stroje do sesji zdjęciowych, Stroje do teledysków, Stroje estradowe, Stroje sceniczne, Stroje sceniczne, Sukienki do biura, Sukienki koktajlowe, Sukienki na miarę, Sukienki na studniówkę, Sukienki na wesele, Sukienki na wymiar, Sukienki weselne, Sukienki wieczorowe, Suknie balowe, Szycie na miarę, Szycie na miarę, Tkaniny naturalne, Ubrania do biura, Ubrania dobrej jakości, Ubrania fullprint, Ubrania na miarę, Ubrania na wymiar, Ubrania sceniczne, Ubrania w printy, Ubrania z ciekawym nadrukiem, Ubrania z dużym dekoltem, Ubrania z nadrukami, Ubrania z naturalnych tkanin, Ubrania z odkrytymi plecami, Unikalne ubrania.