GDZIE KUPIĆ H&M?

H&M to jedna z największych sieci odzieżowych z ponad 2000 sklepów na całym świecie. Mało kto wie, że pierwszy punkt stacjonarny otworzył się w Szwecji, w 1947 roku (!). Od początku główną koncepcją H&M była sprzedaż ubrań i akcesoriów projektowanych zgodnie z najnowszymi trendami, z wielkich wybiegów, ale za ułamek ceny. 2004 rok to start kolaboracji z największymi kreatorami mody, którzy specjalnie dla skandynawskiej sieci stworzyli kolekcje "na każdą kieszeń", m.in. Karlem Lagerfeld, Stellą McCartney, Alexandrem Wang czy Sonią Rykiel...

wyczyść filtry  

Przepraszamy, nie znaleźliśmy dla Ciebie żadnych sklepów.

    Pokaż więcej...

    Zapewne często spotykacie się z problemem, gdzie kupić fajną sukienkę czy buty. Ten dylemat znają wszystkie osoby, które choć raz poszukiwały kreacji na wielkie wyjście, wesele, spotkanie towarzyskie, imprezę firmową czy Studniówkę. To szczególne okoliczności, które zasługują na blask i splendor - zwłaszcza w kwestii ubioru. Gdzie kupić upatrzone ubranie albo ulubioną markę? Sprawdźcie!

    Czas na zakupy

     

    Polskie marki odzieżowe oferują swój asortyment na terenie całego kraju, a dzięki sprzedaży wysyłkowej docierają nawet tam, gdzie ciężko o możliwości odwiedzenia butiku osobiście. Jeżeli chcecie znaleźć produkty na nadchodzący sezon, ModnaUlica.pl wychodzi naprzeciw wszystkim gustom, łącząc styl casualowy z eleganckim, mieszając przy tym (często) przeciwstawne faktury i printy. Dzięki temu modowe stylizacje staną się ciekawsze, a zakupy będą prawdziwą przyjemnością.