GDZIE KUPIĆ CHLOé?

Chloé jest obecne na rynku mody od 1952 roku. Założycielką marki jest francuska projektantka Gaby Aghion, która chciała stworzyć luksusową linię ubrań dostępną od ręki. Niektórzy twierdzą, że to właśnie ona wymyśliła wyrażenie "prêt-à-porter". Nie ma co ukrywać, że Chloé ma szczęście do utalentowanych projektantów - pracowali tu m.in. Karl Lagerfeld, Stella McCartney i Phoebe Philo. Styl marki charakteryzuje miejski, kobiecy szyk z elegancką torebką w ręce...

wyczyść filtry  

Przepraszamy, nie znaleźliśmy dla Ciebie żadnych sklepów.

    Pokaż więcej...

    Zapewne często spotykacie się z problemem, gdzie kupić fajną sukienkę czy buty. Ten dylemat znają wszystkie osoby, które choć raz poszukiwały kreacji na wielkie wyjście, wesele, spotkanie towarzyskie, imprezę firmową czy Studniówkę. To szczególne okoliczności, które zasługują na blask i splendor - zwłaszcza w kwestii ubioru. Gdzie kupić upatrzone ubranie albo ulubioną markę? Sprawdźcie!

    Czas na zakupy

     

    Polskie marki odzieżowe oferują swój asortyment na terenie całego kraju, a dzięki sprzedaży wysyłkowej docierają nawet tam, gdzie ciężko o możliwości odwiedzenia butiku osobiście. Jeżeli chcecie znaleźć produkty na nadchodzący sezon, ModnaUlica.pl wychodzi naprzeciw wszystkim gustom, łącząc styl casualowy z eleganckim, mieszając przy tym (często) przeciwstawne faktury i printy. Dzięki temu modowe stylizacje staną się ciekawsze, a zakupy będą prawdziwą przyjemnością.