STYLIZACJA DNIA

Chcesz się zaprezentować w Stylizacji Dnia? Prześlij nam swoje zdjęcie!

Trend z Ulicy: Biżuteria dla Druhny

admin | Wrzesień 20, 2017

Sezon ślubny jeszcze się nie skończył. I choć to Pannie Młodej przypada status Gwiazdy tego dnia, stylizacja druhny jest równie ważna. Sama suknia to jednak nie wszystko. Odpowiednio dobrane dodatki sprawią, że całość wyda się kompletna. Jaka zatem powinna być idealna biżuteria dla druhny?

Trzema, najczęściej wybieranymi kolorami towarzyszącymi Pannie Młodej są: czerwień, pastele (z pudrowym różem, błękitem i miętą na czele) oraz chaber. W tej kolorystyce powinna oscylować również stylizacja druhny.

Płomienna czerwień

Akcenty w czerwieni symbolizują miłość i gorące uczucie. Aby stylizacja druhny idealnie współgrała z kreacją Panny Młodej, warto pokusić się o biżuteryjne detale w tym odcieniu - drobny naszyjnik, minimalistyczna bransoletka czy duży pierścionek w wiktoriańskim stylu w zupełności wystarczą.

Finezyjne pastele

Pudrowy róż, delikatny błękit czy subtelna mięta to sprawdzona i najczęściej wybierana kolorystyka wśród druhen. Podkreśla szczególny klimat chwili i nie zaćmiewa kreacji Panny Młodej. Aby nie było zbyt mdło, do pastelowej sukni warto dobrać kontrastującą biżuterię w ciemniejszych odcieniach lub w wersji xxl.

Kobalt i indygo

Od kilku sezonów popularnym kolorem, przełamującym monotonię ślubnej bieli, jest intensywny kobaltowy. Jako mocny akcent kolorystyczny świetnie sprawdza się w postaci wiązanki, butów czy innych dodatków. Jeżeli występuje na sukience, dobrana do niej biżuteria powinna być w łagodniejszym odcieniu.

Cristina One O w sukience maxi z kontrastującym gorsetem w czerni. Z pozoru zwyczajną stylizację wyróżnia ciekawa biżuteria - szeroka bransoletka ze złota, dwa zupełnie odmienne modele pierścionków i naszyjnik z białymi kamieniami.

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie