TESTUJEMY ZAKUPY: COS

AnnaAmelia Filewicz | Listopad 26, 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiedy grupa H&M stworzyła nową markę COS, ta stała się w momencie hitem wśród fashionistów. Minimalistyczny, skandynawski design, bardzo dobra jakość tkanin, odważne i proste wzory oraz limitowana ilość kolekcji sprawiły, że polscy modoholicy robili zakupy w sklepach COS, gdy tylko mieli ku temu okazję. Na szczęście jest sklep internetowy, po premierze którego otwarto pierwszy stacjonarny butik w Warszawie. Przetestowaliśmy zakupy online.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAKUPY: Kiedy wejdziecie na stronę musicie najpierw kliknąć na store, aby móc przeglądać bieżącą ofertę sklepu. Następnie, możecie wybrać kolekcję dla kobiet, mężczyzn lub dzieci. Nawigacja jest dość prosta, a zdjęcia produktów bardzo dobrej jakości. Jednak, nasza pierwsza próba zakupów nie była zbyt udana. Wpisaliśmy zły kod pocztowy i paczka nie dochodziła przez ponad 3 tygodnie. Gdy skontaktowaliśmy się mailowo z obsługą klienta, COS szybko powiadomiło nas, że niestety paczka wróciła do bazy ze względu na brak możliwości doręczenia. Przeprosili za kłopot i zaoferowali małą zniżkę na kolejne zakupy. Zwrot pieniędzy na konto miał miejsce już po 4 dniach, więc czym prędzej zrobiliśmy kolejne zakupy, które tym razem były bardzo udane. Paczka doszła szybko, bo po 4 dniach od złożenia zamówienia. Wszystko ładnie zapakowane i co najważniejsze – zgodne z opisem.

cos3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PŁATNOŚĆ: Transakcji można dokonać większością kard kredytowych.

cos4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYSYŁKA: Dostawa kosztowała 9 eur, a paczka dotarła do nas cztery dni po złożeniu zamówienia.

 

cos5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZWROTY: Wraz z przesyłką otrzymaliśmy list przewozowy w formie naklejki, który upoważnia do darmowej wysyłki. W związku z tym, postanowiliśmy odesłać za duży t-shirt. Spakowaliśmy go to tego samego opakowania, w którym został przysłany, przykleiliśmy otrzymaną naklejkę, zanieśliśmy na pocztę i oddaliśmy w ręce jej pracownika. Wszystko odbyło się bez dodatkowych opłat, wypełniania kwitków i tym podobnych procedur. Pieniądze wróciły na konto po 10 dniach.

Dokonaj zwrotu

 

cos6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SEKRETY ZAKUPOHOLICZKI: Wybierając rozmiar pamiętajcie, że rozmiarówka COS jest zawyżona. Rozmiar XS to bardziej S, a S to M. Wniosek z tego prosty – jeżeli jesteście drobnej budowy, zdecydowanie wybierajcie XS.

 

 

cos7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marka COS to idealny balans między jakością a ceną. Wiele ubrań wykonanych jest ze szlachetnych materiałów z domieszką jedwabiu, kaszmiru czy wełny merino. Warto w tym miejscu zwracać uwagę właśnie na metki, bo pod tym adresem da się upolować małą namiastkę luksusu w dobrej cenie.

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie