STYLIZACJA DNIA

Chcesz się zaprezentować w Stylizacji Dnia? Prześlij nam swoje zdjęcie!

Kiedyś i Dziś: MaxMara

admin | Wrzesień 7, 2017

MaxMara to czołowa włoska grupa działająca w sektorze odzieży damskiej ready to wear. Już od samego początku przyciągała wielkie nazwiska - dla MaxMara projektowali m.in. Karl Legerfeld, Jean Charles de Castelbajac czy Narciso Rodriguez

Z biegiem czasu MaxMara doczekała się nowych linii:

MaxMara Weekend to propozycje casualowe lecz wyrafinowane. Metka sygnuje ubrania wykonane z najwyższej jakości tkanin i w oprawie odpowiedniego krawiectwa. Wszystkie kolekcje powstają w zgodzie ze światowymi trendami - choć bywają kolorowe i wzorzyste, nie sposób odmówić im luksusowego charakteru.

Sportmax Code czyli energiczna, młodzieńcza linia o sportowym designie. Najlepsza wizytówka nowoczesnej sztuki krawieckiej. To linia, która lubi kolor i nowatorskie rozwiązania, dlatego dedykowana jest kobietom, dla których moda to sposób na wyrażanie osobowości.

Marella z kolei jest dość eklektyczna. Sensualna, a jednak sportowa, momentami dziewczęca i delikatna, ale zawsze z rockowym pazurem. Propozycja dla wrażliwych na modę i nie bojących się eksperymentować ze swoim wizerunkiem kobiet.

Max&Co. inspiruje. To świeża, stojąca na straży światowych trendów linia MaxMara, która dogaduje się z kolorem, nowatorskimi rozwiązaniami i zadziwiającymi połączeniami, mogącymi zaburzać proporcje sylwetki. Do odważnych świat należy!

Pennyblack  posiada wszelkie znamiona mody użytecznej. Projekty sygnowane tą metką wpisują się w to, co aktualne, ale z zachowaniem klasycznego modowego kręgosłupa. Dla kobiet, dziewczyn i fanek minimalizmu bez względu na wiek.

Foto: Vogue.com

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie