ZAKUPEDIA

Przeczytaj więcej o Modna Poleca: 6 Trendów na Wiosnę

Modna Poleca: 6 Trendów na Wiosnę

Lekko, świeżo i wygodnie! Sprawdźcie 6 trendów na wiosnę 2018 i przygotujcie swoją garderobę na nadchodzący sezon. Metaliczny połysk, motywy kwiatowe czy ultrakobiece pastele? Podpowiadamy, pod jakim kątem zrobić modową listę zakupów. (więcej…)
Przeczytaj więcej o Męski Look z Wybiegu: Amiri Spring 2018

Męski Look z Wybiegu: Amiri Spring 2018

Amiri to wyraz amerykańskiej wolności i buntu w ekskluzywnym wydaniu. Założycielem tej luksusowej marki inspirowanej kulturą punk i grunge jest Mike Amiri, który wcześniej pracował m.in. dla Buscemi. (więcej…)
Przeczytaj więcej o Trend z Ulicy: Berlin Streetstyle

Trend z Ulicy: Berlin Streetstyle

Stolica Niemiec to wyjątkowa metropolia, w której moda zaskakuje kreatywnością. Na ulicach można znaleźć mnóstwo inspiracji za sprawą świetnie wystylizowanych ludzi, afiszujących swój indywidualizm poprzez ubranie. (więcej…)
Przeczytaj więcej o Trend z Wybiegu: Paski

Trend z Wybiegu: Paski

Paski to jeden z najgorętszych modowych trendów z wielkiego wybiegu. Na czasie od lat, lecz w każdym sezonie pod inną postacią. (więcej…)
Przeczytaj więcej o Modna Poleca: Męskie Dżinsy z Wyprzedaży

Modna Poleca: Męskie Dżinsy z Wyprzedaży

Niezawodne ubranie na nowy sezon za mniej? Oto najlepsze męskie dżinsy z wyprzedaży, na które udało nam się trafić w popularnych sklepach Internetowych! (więcej…)
Przeczytaj więcej o Męski Trend z Ulicy: Kurtka Teddy

Męski Trend z Ulicy: Kurtka Teddy

Kurtka teddy (czyt. z pluszu) cieszy się coraz większą popularnością. Po podbiciu damskiej garderoby wkrada się do szaf męskich i jest jednym z najczęściej wybieranych okryć wierzchnich na Wiosnę 2018. (więcej…)
Przeczytaj więcej o Trend z Ulicy: Złoto

Trend z Ulicy: Złoto

Jeżeli do tej pory złoto kojarzyło Wam się wyłącznie z biżuterią i pieniędzmi, najwyższy czas zmienić kierunek myślenia! Ubrania w najbardziej szlachetnym odcieniu wychodzą na ulicę - nie zważając na wiek, płeć czy porę dnia. (więcej…)
Przeczytaj więcej o Modna Poleca: Mleczna Wiosna

Modna Poleca: Mleczna Wiosna

W temacie modnych kolorów na nowy sezon nasz wniosek jest prosty - to będzie mleczna wiosna 3.2%! (więcej…)
Przeczytaj więcej o Trend z Ulicy: Czapka Beanie

Trend z Ulicy: Czapka Beanie

Czapka beanie (czyt. proste, dzianinowe nakrycie głowy) to klasyk streetwear'u. Jak wybrać tę idealną? (więcej…)
Przeczytaj więcej o Wciąż Modne: Haider Ackermann Spring 2014

Wciąż Modne: Haider Ackermann Spring 2014

Haider Ackermann pochodzi z Kolumbii i bez wątpienia zalicza się do grona projektantów, którzy potrafią zaskakiwać nieoczywistymi, pełnymi życia kolekcjami. (więcej…)
Przeczytaj więcej o Trend z Ulicy: Elektryczne Pomarańcze

Trend z Ulicy: Elektryczne Pomarańcze

Elektryczne pomarańcze zdecydowanie należą do barw, które kojarzą się pozytywnie. Niezależnie od tego, czy są dominantą w całej stylizacji czy odgrywają rolę dodatków, warto sięgać po nie NIE tylko latem... (więcej…)
Przeczytaj więcej o Look z Wybiegu: Roberto Cavalli Fall 2018

Look z Wybiegu: Roberto Cavalli Fall 2018

Roberto Cavalli urodził się we Florencji w 1940 roku. W wieku 30 lat wypuścił pierwszą kolekcję sygnowaną własnym nazwiskiem, a zaraz po tym otworzył firmowy butik w Saint Tropez. (więcej…)