Zima w stylu See By Chloé

admin | Lipiec 17, 2017

Zima wcale nie musi być straszna. Wystarczy się do niej odpowiednio przygotować i mroźniejsze dni od razu staną nieco przyjemniejsze. Podstawą jest stylowe obuwie dopasowane do pogody. W niepowtarzalnej kolekcji See by Chloe na sezon Jesień/Zima 2016/17 przeważają klasyczne formy, wpadające w oko dodatki oraz ciężkie obcasy.

Uniwersalna forma

Buty See by Chloe na zimę to przede wszystkim botki. To bezapelacyjnie jeden z najwygodniejszych modeli butów dostępnych na rynku – odpowiedni zarówno na suche, jak i śnieżno-deszczowe dni.

Ciężki obcas 

Charakterystyczną cechą butów See by Chloesą ciężkie, grube obcasy w motocyklowym stylu oddające klimat marki, której głównym mottem jest podkreślenie wolności, zmysłowości i niezależność kobiet.

Artystyczne dodatki 

Zimowe buty See by Chloe charakteryzują się wyjątkowymi dodatkami. Artystyczne klamry, ostre ćwieki oraz kolorystyczne akcenty – cała kolekcja utrzymana jest w stylu prawdziwej bohemy. W końcu ten kierunek marka obrała sobie już na początku istnienia.

 

 

Ponadczasowe kolory 

Obuwie See by Chloe utrzymane jest w kolorach natury. Dominuje klasyczna czerń łamana szarością i ognistym rudym. To odcienie bardzo często kojarzone z poczuciem wolności, dlatego pięknie komponują się z delikatnymi sukienkami oraz skórzanymi narzutkami.

Na co dzień zamsz

Polki coraz częściej wybierają eleganckie obuwie zamszowe, które idealnie komponuje się z zimowymi płaszczami i szalikami. Odpowiednio zaimpregnowane przetrwa nawet duże spadki temperatury, a niewielkie zacieki spowodowane solą wystarczy delikatnie potraktować szczoteczką.

Obuwie dla każdej kobiety

Buty See by Chloe dedykowane są zarówno zbuntowanym nastolatkom, chcącym podkreślić swój pociąg do wolnej dorosłości, jak i dojrzałym kobietom z przysłowiowy wiatrem we włosach. Wolnym, wyzwolonym i naturalnym. Marka stawia na połączenie elegancji, luksusu i klasyki ze stylem artystycznej bohemy. Dzięki See By Chloe każda kobieta (i nie tylko zimą) może poczuć się naprawdę wyjątkowo…

 

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie