Smukła sylwetka latem? Podejmijcie wyzwanie!

admin | Marzec 28, 2018

Która kobieta nie marzy o tym, żeby zachwycić wszystkich piękną figurą w lecie? Słońce, plaża, drink z palemką i ukochany mężczyzna u boku… Brzmi bajecznie, prawda? Zanim to jednak nastąpi, przed nami cała wiosna i mnóstwo rzeczy do nadrobienia! Gotowe na delikatne poprawki przed wakacjami? Czas start!

 

Obierzcie odpowiedni kierunek

Dieta cud? Zapomnijcie! Samą dietą nic nie zdziałacie – możecie sobie jedynie zaszkodzić. Jeżeli chcecie osiągnąć zamierzony efekt, postawcie na aktywność fizyczną. Wpłynie pozytywnie na Waszą sylwetkę, jak również zdrowie i samopoczucie. To najlepszy i najefektywniejszy sposób na osiągnięcie celu. Zastanawiacie się od czego zacząć? Na pewno od odpowiedniego zaplecza. Podpowiadamy, jak bezpiecznie i wygodnie przygotować się do wiosennych treningów…

 

Z wygodą za pan brat

Nie jesteście miłośniczkami wysiłku fizycznego? Nic nie szkodzi. Z pomocą przybywa sklep ButyRaj.pl, który obudzi w Was uśpioną Ewę Chodakowską! Korzystając z jego produktów szybko przekonacie się, że treningi przestaną być przykrą codziennością – bardziej ulubionym zajęciem w ciągu dnia. Lekkie, wykonane z oddychających materiałów, amortyzujące i stabilizujące stopę buty sportowe to must have do szafy każdego, kto decyduje się na aktywny tryb życia. Bezpieczeństwo i wygoda to dwie najważniejsze kwestie, o które należy zadbać udając się na trening. Bez tego ani rusz!

 

Poznajcie tajniki sportowego świata

Nie możecie zdecydować, którą dyscyplinę wybrać? Spokojnie. To ważna decyzja, dlatego warto podejmować ją stopniowo. Na początku spróbujcie swoich sił – testujcie i obserwujcie, które ćwiczenia przyniosą Wam największą radość i odpowiadajcie Waszym predyspozycjom. Lubicie spędzać czas na świeżym powietrzu? Zacznijcie biegać! Wiosna jest świetnym momentem, aby zacząć działać. Promienie słońca, śpiewające ptaki, zapach świeżo skoszonej trawy… trudno sobie wyobrazić przyjemniejszą atmosferę do treningów. Jeżeli mimo wszystko obawiacie się, że nie sprostacie temu zadaniu, wybierzcie się na siłownię. Tam na pewno znajdziecie kogoś, kto Was odpowiednio zmotywuje do ćwiczeń.

 

Na sportowo w ciągu dnia

Buty sportowe to jedyne możliwe rozwiązanie na trening. Dlaczego zatem nie chodzić w nich na co dzień? Sportowy look jest bardzo wygodny, a w dodatku na czasie. Wszyscy celebryci kochają się w połączeniu elegancji ze sportowymi elementami. Czarna spódnica i czerwone trampki, a może biała sukienka i tenisówki slip on z denimu? W zależności od nastroju bawcie się modą i szukajcie nowych rozwiązań stylizacyjnych. Zasada jest prosta – sportowo znaczy modnie!

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie