SLOW WEEKEND #7: Lato

admin | Maj 29, 2017

Nadchodzi 7. edycja targów Slow Weekend, która będzie się odbywać w dniach 10 i 11 czerwca, jak zwykle w Soho Factory. Sprawdzamy, co tym razem w programie…

 

STREFA DAMSKA 

Największa i najładniejsza część Slow Weekendu. Letnie ubrania, mnóstwo akcesoriów, marki mające swoje stałe klientki i wielu nowych Wystawców, których jeszcze nie znacie.

STREFA MĘSKA

Ubrania dla eleganckiego mężczyzny, jak i wielbicieli luźniejszego stylu. Akcesoria, dodatki, kosmetyki, do tego salon tatuażu, golibroda oraz degustacja whiskey Jameson.

STREFA SLOW FOOD 

Organizowana wspólnie ze Slow Market, lokalnymi producentami żywności oraz lokalami gastronomicznymi. Punkt obowiązkowy – foodtrucki! Będzie pachnąco i smacznie.

TARG KONOPNY 

Pierwszy w Warszawie Targ Konopny przygotowuje selekcję Wystawców z produktami spożywczymi, ubraniami, kosmetykami oraz innymi akcesoriami konopnymi.

WE LOVE KIDS

Czyli STREFA DZIECIĘCA a w niej Wystawcy z ubraniami, zabawkami, grami i książkami dla najmłodszych. Do tego ponad 100 metrów kwadratowych bawialni z kreatywnymi zajęciami.

STREFA CIAŁO

Jeśli poszukujecie profesjonalistów, którzy pomogą Wam dobrać odpowiednie kosmetyki, jesteście w domu! W STREFIE CIAŁO polscy producenci naturalnych kosmetyków zaprezentują produkty, bez których ciężko będzie wyobrazić sobie dalsze życie. Salon ThaiSun przedstawi próbkę masażu tajskiego. Nie zabraknie także bezpłatnch usług pielęgnacyjnych.

WARSZTATOWNIA i ATRAKCJE 

Jeżeli chcecie sprawdzić swoje umiejętności w tworzeniu własnych produktów, koniecznie odwiedźcie Warsztatownię, w której będzie można zrobić nadruki na torby i t-shirty z Bazgrołaki oraz powitać lato kwiecistym wiankiem od Amarant! Nie zabraknie szycia na maszynach JUKI – Sew it. Na miejscu spotkacie również Martę ze Stylove Ewolucje, która przez dwa dni będzie bezpłatnie doradzać w wyborze letnich kreacji.

PIKNIK 

Czerwcowy Slow Weekend to już tradycyjny relaks i odpoczynek na trawie i leżakach. Wszystko wskazuje na to, że 10 i 11 czerwca będzie czasem odpoczynku i celebracji chwil z przyjaciółmi. Nie zapomnijcie świętować udanych zakupów oraz nowych przyjaźni zawartych ze Slow Wystawcami

 

START: 11:00-19:00

WSTĘP: BEZPŁATNY

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie