SLOW AKADEMIA #1: jak stworzyć opowieść o marce?

admin | Sierpień 10, 2017

Grupa Slow oraz agencja komunikacyjna SlowBranding zapraszają na warsztaty z budowania strategii komunikacji marki w duchu storytellingu. Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 22 sierpnia, w Cafe TVN. Warsztat otwiera cykl spotkań organizowanych w ramach unikalnego programu Slow Akademia.

Podczas spotkania dowiecie się, dlaczego indywidualne wartości są podstawą budowania opowieści o swojej marce (w szczególności z gatunku slow), a także jak stworzyć autentyczne i wciągające historie, które wzbudzą zaufanie odbiorców oraz jak je przełożyć na konkretne działania, które pozwolą na skuteczne odróżnienie od konkurencji.

Podczas warsztatu prowadzący wykorzystają sprawdzone metody coachingowe, które pomogą odpowiedzieć na najważniejsze pytania dotyczące motywacji oraz wartości. Udowodnią, że misja i wizja to nie tylko pojęcia ze świata korporacji, ale prawdziwy manifest dodający produktom i usługom wiarygodności. Pokażą także, jak zbudować więź, rozpalić emocje i z lekkością opowiadać historię marki, aby zainspirować słuchaczy.

Na koniec wskażą najważniejsze elementy dobrze przygotowanej strategii komunikacji przyglądając się tym, którzy skutecznie korzystają ze storytellingu. Obnażą fałszywe historie marek i zaproszą uczestników do tworzenia własnych, autentycznych opowieści, opartych na prawdziwych wartościach i wykorzystujących swoje unikalne przewagi konkurencyjne.

Warsztaty poprowadzą eksperci do spraw wizerunku i komunikacji marketingowej – Agnieszka Muniak oraz Adam Barański. Oboje mają ponad 10-letnie doświadczenie w budowaniu strategii komunikacji dla dużych korporacji, jak i marek z sektora slow. Agnieszka jest dodatkowo certyfikowanym Coachem i trenerem komunikacji, a Adam doktorantem i wykładowcą Digital PR na uczelniach wyższych.

Ze względu na ograniczenia lokalowe, liczba miejsc na warsztatach jest limitowana. Zgłoszenia odbywają się za pomocą specjalnego formularza: http://bit.ly/slowakademia

 

START: 18:00

MIEJSCE: Cafe TVN, ul. Marszałkowska 76, 00-517 Warszawa

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie