SILESIA BAZAAR vol. 9: edycja jesienna

admin | Wrzesień 16, 2018

Niezależna moda, dizajn, warsztaty dla dzieci i Strefa Czytania – to główne atrakcje, z których będzie można skorzystać podczas jesiennych Targów SILESIA BAZAAR.

 

Wielkimi krokami zbliża się jesienna edycja SILESIA BAZAAR, czyli jedynych (na terenie aglomeracji śląskiej) Targów niezależnej mody i dizajnu. Po prawie 4. miesiącach wakacyjnego odpoczynku impreza wraca i już w niedzielę, 23 września, odbędzie się w centrum kongresowym hotelu Park Inn by Radisson (dawny Best Western) w Katowicach – Bytkowie. Na miejscu będzie można kupić ubrania i przedmioty użytkowe wyprodukowane przez młode polskie marki, których produkty wyróżniają się wzornictwem oraz nienaganną jakością. Atrakcjami towarzyszącymi będą warsztaty dla dzieci, niezawodna Strefa Gastro (we współpracy z lokalnymi punktami gastronomicznymi) oraz specjalnie zaaranżowana Strefa Czytania, która zapewni relaks przy dobrej książce i wyśmienitej kawie.

 

Dizajn i moda od polskich projektantów

SILESIA BAZAAR to wydarzenie mające na celu prezentację polskich producentów ubrań i przedmiotów użytkowych – mebli, dekoracji, ceramiki, książek, plakatów, zabawek oraz innych rzeczy codziennego użytku. Wspólnym mianownikiem jest niepowtarzalne wzornictwo i rodzima produkcja.

 

Warsztaty dla dzieci

Na wydarzeniach z cyklu SILESIA BAZAAR nigdy nie brakuje atrakcji dla najmłodszych. W związku z tym, pod koniec września maluchy po raz kolejny pobawią się z autorkami projektu Dizajn ze sznurka, sprawdzając swoje umiejętności muzyczne.

 

Sposób na wolną niedzielę

SILESIA BAZAAR vol. 9 to świetna okazja do obejrzenia i kupienia ciekawych produktów oraz spotkania z ich autorami. Wszystko wskazuje na to, że wielkimi krokami zbliża się małe Święto Dizajnu, podczas którego będzie można zaczerpnąć mnóstwo inspiracji!

 

 

START: 11:00-18:00

MIEJSCE: Park Inn by Radisson, ul. Bytkowska 1A, 40-147 Katowice

WSTĘP: pojedynczy bilet – 9 zł, rodzinny – 15 zł, dzieci do 15. lat i dorośli po 65 r.ż. – BEZPŁATNIE

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie