W co się ubrać na pierwszą randkę?

admin | Luty 22, 2018

Ten problem zdecydowanie częściej dotyka kobiet, dlatego stawiamy mu czoła! W co się ubrać na pierwszą randkę? Oto parę szablonowych okoliczności.

 

Randka w kinie

Kino to jedno z najczęstszych i najbezpieczniejszych miejsc na pierwsze spotkanie, gdzie macie okazję porozmawiać ze sobą, a potem wspólnie obejrzeć film (podłapując tym samym nowy temat do dyskusji). Bez wątpienia nie jest to wyjście oficjalne, dlatego warto postawić na ulubione dżinsy i t-shirt lub koszulę. W bonusie nie zaszkodzi zauroczyć go nową fryzurą czy nieco mocniejszym makijażem…

Romantyczny spacer

Załóżmy, że mamy upalny letni wieczór. Pokuście się założyć obcisłą spódnicę z denimu, z którą świetnie dogada się lekka bluzka w jaśniejszych odcieniach. W zimie z kolei niezbędna będzie ciepła i odporna na wiatr i mróz kurtka, którą znajdziecie w odzieży włoskiej na ITALOGY.pl. Cały asortyment sklepu cechuje się oryginalnym szyciem i niebanalnym wzornictwem – najlepszy przepis, aby zapaść facetowi w pamięć.

Kolacja w restauracji

Jeżeli znacie lokal, nie ma co ukrywać, że o wiele łatwiej będzie Wam dostosować się do sytuacji. Mimo wszystko, z okazji pierwszej randki zawsze warto postawić na większą elegancję niż na co dzień. Do sprawdzonych opcji zaliczają się sukienki w ulubionych fasonach i kolorach. Idealnie dopasowany model nie może obejść się bez butów na wysokim obcasie. Oczywiście istnieją pewne alternatywne rozwiązania, takie jak mokasyny czy balerinki, ale pamiętajcie, że High Heels = High Life!

Impreza

Wyjście do klubu motywuje do skomponowania odważnego outfit‚u, (czyt. odkrywającego nieco więcej ciała). Bez względu na sytuację nie możecie zapomnieć, że idziecie tam z nowym partnerem, który może niekoniecznie poczuje się swobodnie, kiedy kobieta stanie się jednostką dominującą.

Najważniejszy jest umiar, równowaga i Wasz komfort, dlatego gdziekolwiek się wybieracie, pomyślcie najpierw o sobie i swoim samopoczuciu, by niczego nie robić wbrew własnej woli. Jeżeli ta druga osoba polubi Was za to, jakie jesteście – to pierwszy zwiastun miłości ♡

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie