RAMALLO: elegancja w każdym calu

admin | Wrzesień 4, 2017

„Na co zwracacie uwagę, kiedy poznajecie nową osobę?” – dla nas to pytanie retoryczne. Nie od dziś wiadomo, że na podstawie dobrze dobranych elementów garderoby da się wyrobić zdanie na czyjś temat. Warto zatem dbać o to, aby odpowiednio dostosować swoje ubranie do określonych sytuacji.

Dopasowanie każdego elementu garderoby odgrywa znaczącą rolę niezależnie od okoliczności. W przypadku męskich koszul warto korzystać z usług profesjonalnych krawców. Te szyte na miarę pozwalają na zachowanie oryginalnego zamysłu projektanta, dając możliwość „użytkowania” bez konieczności podwijania rękawów, czy jakże niekomfortowego wciągania brzucha. To prosta i szybka alternatywa dla czasochłonnego chodzenia po sklepach w poszukiwaniu odpowiedniego fasonu. Do tego dochodzi możliwość personalizacji w postaci doboru odpowiedniego materiału, koloru albo rodzaju mankietów czy kołnierzyka. Przyznajcie sami, że w porównaniu do modeli kupowanych w sklepach to bezkonkurencyjna opcja.

Jednym z wartych polecenia miejsc, w których można zamówić garderobę szytą na miarę, jest salon Ramallo w Warszawie. Na miejscu, oprócz fachowej obsługi czy pomiarów dokonywanych przez profesjonalnego krawca, możecie zapoznać się z wszystkimi dostępnymi tkaninami, wzorami, kolorami czy krojami. Krawaty, muchy oraz fulary można dopasować na miejscu.

Marka Ramallo na swojej oficjalnej stronie posiada także sklep internetowy dzięki czemu, bez wychodzenia z domu można zapoznać się z pełną ofertą salonu.

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie