Przegląd najmodniejszych obrączek ślubnych na jesień

admin | Sierpień 7, 2017

Ceremonia zaślubin to wydarzenie, które będzie miało gigantyczny wpływ na późniejsze życie, dlatego wymaga specjalnej oprawy. W tym celu sprawdzą się ponadczasowe stroje i dodatki. Moda ślubna ma się doskonale i choć niektórym może wydawać się to dziwne, obowiązujące w niej trendy zmieniają się regularnie z sezonu na sezon – nawet w tak uniwersalnym temacie, jak obrączki. A skoro o nich mowa sprawdźmy, jakie modele królują w tym sezonie…

Przede wszystkim białe złoto 

Jeśli chodzi o materiał wykonania to w tym temacie od lat rządzi białe złoto. Dostojne, tradycyjne i odpowiednio podkreślające powagę sytuacji. Przekonacie się o tym przeglądając katalogi wiodących producentów, takich jak choćby W.KRUK, w których znajdziecie przeróżne modele obrączek ślubnych wykonanych z tego surowca. Zazwyczaj są delikatne i wąskie, dlatego Młode Pary coraz częściej decydują się na ich wzbogacenie niewielkimi kamieniami, najczęściej brylantami (w wersji damskiej).

Efekt drzemie w prostocie

W tym roku królują obrączki bicolor (połączenie złota białego z żółtym bądź różowym) oraz tricolor (miks złota białego, żółtego i różowego). Ten prosty lecz niezwykle efektowny zabieg przekłada się na naprawdę ciekawe wzory, dzięki czemu obrączki wyglądają znacznie bardziej nowocześnie niż te tradycyjne, grawerowane.

Cena nie ma znaczenia 

Jeżeli nade wszystko zależy Wam na oryginalności i chcecie, by Wasze obrączki różniły się od innych – postawcie na materiały dużo tańsze lub droższe od złota. W przypadku tych pierwszych w grę wchodzi przede wszystkim tytan, który jest dużo trwalszy i odporniejszy na uszkodzenia mechaniczne niż inne metale. Tytanowe obrączki prezentują się bardzo nowocześnie i dość surowo, więc nie dziwi fakt, że robią prawdziwą furorę w modzie ślubnej.

Na drugim biegunie znajduje się platyna. Połyskliwa, delikatna i doskonale wpisująca się w tradycyjną elegancję. Nie bez przyczyny wykonuje się z niej najdroższe dziś na rynku obrączki ślubne (ich cena może sięgać kilkudziesięciu tysięcy złotych!). Najmodniejsze tej jesieni modele obrączek platynowych są bardzo proste, o płaskim i gładkim profilu, czasami wzbogacone o maleńkie brylanty. Ciekawostką jest, że ten kruszec jest dużo trwalszy od złota…

A Wy? Za którym z tegorocznych trendów zdecydujecie się podążyć?

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie