Nowe ubrania Star Wars w Reporter Young

admin | Grudzień 13, 2017

Chociaż Star Wars to popkulturowy fenomen, który trwa już ponad 40 lat, do dnia dzisiejszego fascynuje widzów w każdym wieku. Gwiezdne Wojny kochają dorośli, nostalgicznie wspominający premierę pierwszej części sagi, a także dzieci, które urodziły się długo po objęciu stanowiska Wielkiego Kanclerza Republiki przez Senatora Palpatine’a…

 

Na całe szczęście już od kilku lat zdobycie ubrań Star Wars nie stanowi większego problemu. Powód? W 2012 roku Walt Disney Pictures wykupiło firmę Lucasfilm, będącą jedynym właścicielem praw autorskich i wizerunków postaci. Od tamtej pory zmieniło się wiele, w szczególności na rynku odzieżowym. Każda premiera kolejnej części Gwiezdnych Wojen to fantastyczny pretekst do wypuszczenia nowej linii niesamowitych ubrań z najpopularniejszymi bohaterami tego uniwersum.

Odzież Star Wars dla dzieci – gratka dla dziewczynek i chłopców

W świecie Gwiezdnych Wojen nie brakuje postaci, z którymi mogą się utożsamiać zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Wystarczy wspomnieć o Rey – silnej i odważnej kobiecie, która pojawiła się w Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy z 2015 roku. Ten fakt okazał się świetną inspiracją do stworzenia premierowej kolekcji ubrań Star Wars dla najmłodszych, czego przykładem mogą być dziewczęce t-shirty Reporter Young. Na elementach tej serii nie brakuje modnych printów z Rey, Yodą oraz logotypem Star Wars w nowej, tęczowej odsłonie.

A co z chłopcami? Oczywiście ubrania Star Wars są tworzone także dla nich! Wśród ulubieńców warto wymienić Chewbaccę, Hana Solo oraz Dartha Vadera – reprezentanta Ciemnej Strony Mocy. Miękkie, bawełniane koszulki Star Wars, bluzy oraz spodnie nierzadko przedstawiają jedną z najbardziej znanych kwestii w historii kinematografii: Come to the Dark Side!. Chłopięce ubrania Star Wars tworzone przez najlepsze marki odzieżowe na świecie to nie lada gratka dla młodych miłośników gwiezdnej sagi.

Ubrania dziecięce Star Wars – kapitalny pomysł na prezent

Odzież Star Wars dla dzieci to także świetna opcja na prezent! Skoro jednocześnie zbliża się premiera najnowszej części Gwiezdnych Wojen oraz Boże Narodzenie, warto wykorzystać tę okazję i obdarować młodego kinomaniaka modną koszulką albo kolorową bluzą z ulubionym bohaterem filmu.

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie