Natalia Szroeder ambasadorką lakierów Nails Company

admin | Wrzesień 7, 2017

Natalia Szroeder uznawana jest za jedną z najzdolniejszych i najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia. To artystka, która nie boi się wyzwań. Tym razem możecie zobaczyć ją w roli ambasadorki lakierów hybrydowych Nails Company.

Natalia Szroeder rozpoczęła swoją przygodę ze sceną muzyczną w wieku 4. lat. Jej niesamowity talent i magnetyzm przyciągają rzesze fanów do dziś. W październiku 2016 ukazał się solowy krążek wokalistki pt. NATinterpretacje, a teledysk do utworu Zamienię Cię w zaledwie 3 tygodnie przekroczył liczbę 3 milionów wyświetleń na YouTube. Można zatem śmiało stwierdzić, że Natalia jest osobą wszechstronnie uzdolnioną. Pokazała to zdobywając Kryształową Kulę w 20. edycji Tańca z Gwizdami. Poza tym napisała i zaśpiewała tytułowy utwór do filmu Tarapaty, który swoją premierę będzie miał we wrześniu bieżącego roku. Kolejnym ważnym wyzwaniem, jakie podejmuje wokalistka, jest ambasadorstwo marki Nails Company.

Poszukiwania nowej ambasadorki marki Nails Company nie trwały długo. Wybór Natalii Szroeder był dla nas oczywisty. Jest kwintesencją naturalnego piękna, wyczucia stylu i wulkanem pozytywnej energii. Jej wizerunek idealnie wpisuje się w filozofię naszej firmy. Natalia uchodzi za symbol nowoczesnych, pewnych siebie i nieobawiających się wyrażać własnego JA kobiet. Jesteśmy pewni, że współpraca będzie niezwykle owocna – Dobrosława Lewkiewicz, właściciel i główny instruktor marki Nails Company

Już za chwilę zapoznacie się z pierwszymi efektami współpracy Natalii z Nails Company w postaci kolekcji 10. niesamowitych odcieni lakierów hybrydowych na sezon Jesień/Zima 2017 by Natalia Szroeder. Póki co mamy zdjęcia z backstage‚u sesji fotograficznej, która odbyła się 29 sierpnia 2017.

Cieszę się z nowego wyzwania, jakim jest bycie ambasadorką Nails Company. Czuję się jak ryba w wodzie. Z natury jestem szalona i uwielbiam zabawę kolorami i stylizacjami. Mogę zdradzić, że nową kolekcją na jesień i zimę 2017 zaskoczymy każdą fankę manicure hybrydowego. Pojawi się tu dużo efektu glamour, zmysłowych i eleganckich odcieni, które będą esencją kobiecości oraz szyku. Nie mogę się już doczekać premiery! – Natalia Szroeder

Marka Nails Company od wielu lat buduje pozycję lidera w dziedzinie lakierów hybrydowych, produktów do pielęgnacji dłoni, akryli oraz akcesoriów do manicure. Oferuje także profesjonalne szkolenia oraz warsztaty dla specjalistek w dziedzinie zdobienia paznokci.

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie