Marka Tygodnia: Greenpoint

admin | Czerwiec 25, 2018

Greenpoint to polska marka odzieżowa, która od ponad 12 lat koncentruje się na kobiecej szafie, starając się z każdym sezonem udoskonalać kolekcje w oparciu o najnowsze trendy i najwyższą jakość wykonania. Doceniło to już całkiem spore grono (stałych) klientek…

 

 

Greenpoint stawia na kobiecość i wygodę, bez konieczności rezygnacji z elegancji. To dobry adres dla tych z Was, które nie wyobrażają sobie zastąpić komfortu oraz dobrego samopoczucia chwilową modą. Pragnących wyglądać atrakcyjnie w każdej sytuacji, przy jednoczesnym podkreślaniu atutów sylwetki.

 

Kolekcje podzielone są na linię biurową, codzienną oraz nieco bardziej romantyczną w stylu casual – wszystko po to, aby ubrania dopasowały się do Waszego rytmu dnia.

 

We wszystkich kolekcjach dominuje kolorystyka z gatunku basic – stonowana, szlachetna i harmonijnie łącząca ze sobą różne odcienie. W każdym sezonie sztandarowym elementem są modele bogate w printy. Niezależnie od tego, czy jest to bluzka, sukienka czy spodnie, dajemy gwarancję, że będzie świetnym uzupełnieniem każdej stylizacji.

 

Greenpoint – produkty szyte na Twoją miarę…

 

Poszczególne modele ubrań Greenpoint łatwo się komponują i uzupełniają. To sprawia, że każdego dnia można z nich stworzyć nową, ciekawą stylizację, która stanie się inspiracją dla konkurencji.

 

Warto zaznaczyć, że designerski team Greenpoint to skład żeński, który rozumie potrzeby i rozterki modowe innych kobiet.

 

Zajrzyjcie do sklepu online i sprawdźcie!

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie