Jak ocenić jakość t-shirtów?

admin | Styczeń 23, 2018

Popularność t-shirtów prawdopodobnie nigdy nie przeminie i ciężko będzie znaleźć kogokolwiek, kto nie posiada tego prostego elementu garderoby. Jednak ostatnio we znaki daje się pewien smutny trend, jakim jest spadek jakości produktów. Kupujecie koszulkę, a ta po pierwszym praniu traci kształt albo kolor – brzmi znajomo? Oto kilka wskazówek, jak zabezpieczyć się przed zakupem bubla, który będzie do wyrzucenia po kilku noszeniach.

 

Metka to nie wszystko

W pierwszej kolejności należy sprawdzić więcej niż tylko informacje widoczne na metce. Liczy się nie tylko samo wykończenie, ale także wykonanie szwów czy struktura t-shirta. W temacie materiałów zdecydowanie najpopularniejszym jest bawełna – nie tylko higieniczna, ale także odporna na działanie wody. Właśnie dlatego częste pranie, nawet w wysokich temperaturach, nie powinno koszulce zaszkodzić. T-shirty damskie Tommy Hilfiger znajdziecie na stronie: https://www.markoweubrania.com/kategoria/bluzki-krotki-rekaw-bluzki-tommy-hilfiger.

Struktura materiału

Aby poprawnie ocenić jakość danego produktu, warto wiedzieć, jakie czynniki o tym świadczą. Zacznijmy od samych włókien. Jeżeli są długie to jednocześnie cieńsze. Dzięki temu koszulka będzie znacznie gładsza i lepiej wykonana. Krótkie włókna to z kolei ściślejsze sploty i to one są powodem powstawania zmechaceń czy innych niedoskonałości towaru.

Nie tylko nitki

W kwestii szwów i wykończenia nie bójcie się wywrócić w sklepie t-shirta na lewą stronę w celu dokonania małej inspekcji! Jeżeli nitki są choć odrobinę pofalowane, krzywe lub skręcone – od razu odłóżcie go na wieszak. Wszystkie brzegi powinny być równo zakończone, aby uniknąć nieestetycznego rolowania lub innych temu podobnych zmian. Jeżeli decydujecie się na koszulkę z guzikami, zwróćcie uwagę, czy są one dobrze przymocowane. Diabeł tkwi w szczegółach…

Praktycznie wszystkie marki odzieżowe mają w swojej ofercie t-shirty. Jedne są lepsze, drugie gorsze, dlatego wybór najlepszego modelu należy do Was!

Jeżeli szukacie męskich t-shirtów dobrej jakości, znajdziecie je TUTAJ <-

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie