Casual zawsze w modzie

admin | Luty 26, 2018

Moda ulicy czerpie inspiracje z różnych stylizacji. Przede wszystkim wykorzystuje najwygodniejsze i najbardziej oryginalne elementy z trendów sportowych, dress code‚u czy też bardziej eleganckich. Codzienne stylizacje pozostawiają bardzo dużo przestrzeni na kreowanie własnego niepowtarzalnego wizerunku. Dlatego właśnie doskonale sprawdzają się w pracy, na spotkaniu towarzyskim czy też w trakcie sportowych aktywności. Co ważne, casual‚u nie ogranicza ani wiek, ani płeć, ani zainteresowania. Ma być komfortowo i to założenie doskonale sprawdza niemalże w każdej nieformalnej sytuacji.

 

Co na siebie włożyć?

Do podstawowych elementów kobiecego casual‚u należą spodnie i spódnice z wyjątkowymi bluzkami, marynarkami oraz koszulami. Tych połączeń może być naprawdę dużo – liczy się wygoda i zaskoczenie. Podstawą kobiecej garderoby od dłuższego czasu są spodnie. Sprawdzają się jako element stroju do pracy, są także idealną opcją na spotkanie towarzyskie. Ogromna ilość fasonów oraz wykorzystywanych materiałów pozwala stworzyć nieprzeciętne stylizacje, które możecie zobaczyć tutaj. Podkreślające figurę rurki, modne szerokie nogawki czy tzw. boyfriend jeans stają się idealnym punktem wyjścia do ciekawych kreacji zarówno ze sportowym obuwiem, jak i eleganckimi szpilkami.

W kobiecej szafie elementem obowiązkowym są sukienki i spódnice. Świetnie podkreślają figurę sprawiając, że każda kreacja wygląda zjawiskowo. Spośród propozycji dostępnych tutaj znajdziecie zarówno modele na wielkie wyjście, jak również inne, o bardziej sportowych krojach. Cały szereg materiałów i fasonów pozwala dopasować spódnicę do własnego stylu i w idealny sposób łączyć je z innymi elementami garderoby.

 

Casual stawia na neutralne kolory

Codzienne miejskie stylizacje są ponadczasowe. Pozwalają łączyć ze sobą różnego rodzaju elementy, dzięki czemu nawet niewielka ilość garderoby może być punktem wyjścia do przeróżnych kreacji. Dlatego właśnie casual stawia na wygodę i ciekawe dodatki, które podkreślają oryginalny styl. Nieodłącznym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdej kobiety są stylowe bluzki – ich różnorodność możecie zobaczyć na przykład w tym miejscu. Zarówno eleganckie modele, jak i na co dzień świetnie komponują się z innymi elementami garderoby, dzięki czemu bez problemu dobierzecie fasony odpowiednie do swojej figury czy okoliczności. Postawicie na dyskretną elegancję, czyli połączenie elementów klasycznych ze sportowymi – oryginalny efekt gwarantowany!

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie