MAGAZYN

Marka Tygodnia: Jérôme Dreyfuss

Zastanawialiście się kiedyś, ile tajemnic skrywa w sobie damska torebka? I czy na świecie istnieje taka kobieta, która ma w niej porządek? Jeżeli tak, dajcie namiar. Dla większości mężczyzn zjawisko damskiej torebki pozostaje zagadnieniem niezbadanym. Może z wyjątkiem jednego śmiałka, który postanowił wyjść wszystkim zabieganym bałaganiarom z pomocą. Mowa oczywiście o fenomenalnym francuskim projektancie Jèrôme Dreyfuss i jego nowatorskich akcesoriach. (więcej…)

Modne Miejsce: Mysia 3

MYSIA 3 to jedno z bardziej klimatycznych miejsc na modowej mapie Warszawy, łączące świat mody, sztuki i designu. W dawnym budynku Cenzury znajdziecie takie sklepy, jak COS, NAP, MUJI, Orska, NENUKKO, Bynamesakke, Birbante Rocca, SHE/S A RIOT, Elementy, BALAGAN, SVOI, Rilke oraz Galerię Leica. Do tego dochodzi kawiarnia Deli3 oraz efektowna przestrzeń ekspozycyjna. (więcej…)

OMENAA MENSAH: prezentacja charytatywnych koszul

4 września na 50. piętrze warszawskiego apartamentowca przy Złotej 44 odbyła się oficjalna premiera akcji OMENAA FOUNDATION KAŻDA KOSZULA POMAGA połączona z prezentacją jesiennej kolekcji JAMES BUTTON. W gronie gości znaleźli się celebryci oraz popularni influenserzy. (więcej…)

Marka Tygodnia: Wola

Wytrzymałość, profesjonalne wykonanie i elegancka prezencja - oto trzy główne zalety polskich skarpet Wola. Marka ma status jednego z najstarszych rodzimych producentów w tej dziedzinie. Jej produkty wyróżniają się najwyższą jakością wykonania oraz ponadczasową trwałością. Wniosek? Jeżeli szukacie nowoczesnych, perfekcyjnie wykonanych i wyjątkowo trwałych skarpet dla siebie lub całej rodziny - produkty Wola na pewno nie sprawią Wam zawodu. (więcej…)

Modne Miejsce: SVOI

SVOI to autorski projekt Łukasza Zarzycznego, który wraz ze swoim zespołem stworzył nietuzinkowy butik w warszawskim Domu Handlowym MYSIA 3. Nie musicie czuć się mocni w modzie, by odwiedzić to miejsce. Panującą w nim aurę można określić dwoma hasłami - troska o satysfakcję z zakupów oraz indywidualne podejście do SVOIego człowieka. Rozmawia AnnaAmelia Filewicz.   (więcej…)

UNDER ARMOUR: kampania Unlike Any

Under Armour rozpoczyna nową globalną kampanię reklamową pod nazwą Unlike Any, celebrującą kobiety ponadprzeciętne, wymykające się schematom. (więcej…)

Marka Tygodnia: Mana Mana

Mana Mana, pracownia torebek i akcesoriów szytych na indywidualne zamówienie, prezentuje swoją nową kampanię. Zdjęcia zostały zrobione w Gdyni - mieście, z którym marka związana jest od początku swojego istnienia. (więcej…)