Magazyn

Przeczytaj więcej o Marka Tygodnia: Mist

Marka Tygodnia: Mist

Prosty styl sprawdza się przy każdej okazji. Mist gwarantuje pewność, że sięgając po ubrania tej marki, wybieracie najwyższą jakość w połączeniu z ponadczasowym designem... (więcej…)

Marka Tygodnia: De La Fotta

De La Fotta to międzypokoleniowa, polska marka odzieżowa zbudowana na solidnym, bo niezwykle emocjonalnym fundamencie - przyjaźni między mamą a córką. Beata i Zuzanna wypuszczają regularne kolekcje ubrań, które przetłumaczają skomplikowany język kreacji wybiegowych Haute Couture na bardziej rozpoznawalne kody i wyzwalający styl Prêt-à-Porter. Efektem tej mieszanki jest absolutnie niesztampowa moda, która wyprowadza z kompleksów. (więcej…)

11 brytyjskich marek, które trzeba znać

Faktem jest, że wkład Anglików w świat mody jest spory. Vievienne Westwood, Hunter, Barbour, Paul Smith, River Island... - to tylko część z 11. kultowych brytyjskich marek, które trzeba znać! (więcej…)

Marka Tygodnia: Tibi

Sukces Tibi to najlepszy przykład na to, że w modzie wcale nie trzeba mieć doświadczenia, papierów z uczelni, czy też referencji od najlepszych, by osiągnąć sukces. Amy Smilovic, założycielka marki, rozpoczęła działania w 1997 roku, kiedy to wraz z mężem przeprowadziła się do Hong Kongu. Los postawił przed nią wybór - praca u jego boku dla American Express, albo stworzenie własnej firmy. Wygrało to drugie. Dziś kolekcje Tibi można znaleźć w ponad 200. ekskluzywnych domach handlowych na całym świecie, takich jak: Saks, Neiman, Marcus, Bloomingdales, Harvey Nichols czy Harrods. W dodatku uwielbiają ją Gwiazdy! W gronie najwierniejszych fanek jest Drew Barrymore, Sarah Jessica Parker, Scarlett Johansson i Reese Witherspoon. (więcej…)

Marka Tygodnia: Swing it

Swing it to pomysł Basi i Grzegorza, którzy szyją ubrania retro i buty do Lindy Hop. Jeżeli czujecie swingowe klimaty,z pewnością znajdziecie tu coś dla siebie! (więcej…)

Marka Tygodnia: Jérôme Dreyfuss

Zastanawialiście się kiedyś, ile tajemnic skrywa w sobie damska torebka? I czy na świecie istnieje taka kobieta, która ma w niej porządek? Jeżeli tak, dajcie namiar. Dla większości mężczyzn zjawisko damskiej torebki pozostaje zagadnieniem niezbadanym. Może z wyjątkiem jednego śmiałka, który postanowił wyjść wszystkim zabieganym bałaganiarom z pomocą. Mowa oczywiście o fenomenalnym francuskim projektancie Jèrôme Dreyfuss i jego nowatorskich akcesoriach. (więcej…)

Jak się ubrać na Święta?

Sezon na uroczyste spotkania i szalone imprezy można uznać za rozpoczęty. Od sukienki na świąteczne spotkanie w pracy, przez subtelną wigilijną kreację, aż po wystrzałowe szpilki na Sylwestra i uwodzicielskie koronki. Jak się ubrać na Święta? Odkryjcie nasze propozycje na wyjątkowe okazje! (więcej…)

Modne Miejsce: Papaya Atelier

Papaya Atelier to adres dla kobiet, które kochają wszystko, co jest związane z modą i chcą to uczucie eksponować na co dzień. Jego siłą przebicia jest zespół ludzi, którzy doskonale wiedzą, do czego dążą. Tym "czymś" jest sukces oparty na zaufaniu, status rozpoznawalnej marki i najwyższa jakość ujęta w każdym oferowanym projekcie. "Skończyło się mleko, idę do sklepu" - jeżeli nawet w takiej sytuacji zastanawiacie się, co na siebie włożyć, BINGO! W tym świecie nie zginiecie. (więcej…)

MIKOŁAJKI: prezenty LAST MINUTE

Do Mikołajek zostało już naprawdę niewiele czasu. Jeżeli jeszcze nie zastanawialiście się nad świątecznymi upominkami, wychodzimy z pomocą! To ostatni dzwonek na składanie zamówień bez wychodzenia z domu... (więcej…)

Marka Tygodnia: IRO

Historia francuskiej marki IRO rozpoczyna się w 2002 roku, kiedy to dwóch braci, Laurent i Arik Bitton, wywodzących się z pokolenia trip-hopowców (zwolenników wybuchowej mieszanki rap + dub) postanowiło stworzyć kolekcję odzieży dla dziewczyn z ich charakterystycznego, ulicznego środowiska. Wszystko po to, by przestały „zlewać się” z tłumem i zaczęły wyrażać siebie przez to, co lubią i co jest dla nich ważne. (więcej…)
Pokaż więcej...

Magazyn Modnej Ulicy – patronaty, nowinki ze Świata Mody, wywiady

Magazyn ModnaUlica.pl to kopalnia wiedzy dla wszystkich, których interesuje moda uliczna. Streszczamy najciekawsze wydarzenia ze świata fashion, podpowiadamy, które polskie marki odzieżowe zasługują na zaufanie, prezentujemy modne miejsca i nieznane dotąd historie światowych projektantów.

Magazyn Modnej Ulicy docenią wszyscy, dla których streetwear to coś więcej niż codzienne stylizacje. Jeżeli tak jak my wierzycie, że ubiór to również styl życia i sposób wyrażania siebie, Zakupedia zainteresuje Was i zachęci do pogłębiania tej wiedzy. Pamiętajcie, że staranne stylizacje nie tylko cieszą oko - sprawią, że będziecie chcieć więcej.

Jak łączyć ze sobą poszczególne elementy garderoby, gdzie kupić fajne buty na różne okazje, jakie triki zastosować, by wyglądać lepiej? Z nami nie zginiecie!