MAGAZYN

Co kupić w Czarny Piątek?

BLACK FRIDAY, czyli dzień najlepszych okazji na zakupy w ciągu roku, już w ten piątek, 24 listopada! Pokusa jest dość spora, dlatego to najlepszy moment na zaplanowanie, co tak naprawdę ma się znaleźć w Waszym koszyku. Co kupić w Czarny Piątek? My polujemy na te rzeczy. (więcej…)

Piotr Rogucki gwiazdą najnowszej kampanii MALE-ME

Twarzą najnowszej kolekcji polskiej marki MALE-ME na jesień i zimę 2017 jest Piotr Rogucki - wokalista, aktor, lider zespołu Coma. (więcej…)

Marka Tygodnia: Anya Hindmarch

Pochodząca z Wielkiej Brytanii Anya Hindmarch jest obecnie jedną z najbardziej prężnych, ogólnoświatowych kreatorek mody, specjalizujących się w projektowaniu torebek, butów oraz niewielkich kolekcji odzieży. Skromna designerka, której wierne pozostają takie gwiazdy, jak Scarlett Johanson, Sienna Miller, Madonna, Claudia Schiffer czy Reese Witherspoon, mieszka w Londynie wraz ze swoim mężem James’em Seymour’em i piątką dzieci. Jak wyglądała jej droga sukcesu? (więcej…)

Jak wypromować markę modową?

Projektujecie pod własną marką, ale brakuje Wam wiedzy marketingowej? Sprawdźcie kurs Mileny Niebrzydowskiej Jak wypromować markę modową? i dowiedzcie się, jak skierować firmę na właściwe tory.  (więcej…)

10 niedrogich i stylowych marek odzieżowych, które warto znać

Istnieją marki odzieżowe, z którymi warto się zapoznać z dwóch konkretnych powodów. Po pierwsze, w swojej ofercie mają naprawdę nietuzinkowe ubrania, które dodają klasy i pewności siebie. Po drugie, ich jakość na pewno NIE idzie w parze z cenami, gdyż te są wyjątkowo niskie... (więcej…)

Marka Tygodnia: COME BAG

COME BAG to polska marka luksusowych torebek zaprojektowanych przez architekta. Każdy model to małe dzieło sztuki łączące świat mody i designu, o niespotykanych kształtach i zdobieniach z takich surowców jak stal czy aluminium. Z Martą Sulima Samujłło, pomysłodawczynią i właścicielką COME BAG, rozmawia AnnaAmelia Filewicz. (więcej…)

Modne Miejsce: FU-KU

Historia FU-KU zaczyna się w 2011 roku. To jeden z pierwszych polskich concept storów, który do dziś jest zgodny z ideą slow fashion. Witryny flagowego butiku we wrocławskim Sky Tower projektują polscy ilustratorzy mody, m.in. Anna Halarewicz, Elena Ciuprina czy Mateusz Suda. Na miejscu organizowane są sezonowe pokazy mody z lokalnymi artystami, spotkania z projektantami i twórcze warsztaty. Z Lindą Parys, siłą napędową projektu, rozmawia AnnaAmelia Filewicz. (więcej…)