MAGAZYN

Sty(L)ista Osobista: Macademian Girl

Tamara Gonzalez Perea to pomysłodawczyni bloga Macademian Girl, który jest jednym z bardziej poczytnych portali o modzie w kraju. Pochodzi ze Szczecina, urodziła się w 1989 roku i jest absolwentką Architektury Wnętrz. Moda jest czymś co kocha, a nie od dziś wiadomo, że prawdziwa miłość trwa wiecznie. Traktuje ją jako dziedzinę sztuki, dlatego stawia na wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju ubrania. Uwielbia kolory, fantazyjne nakrycia głowy i Anne Dello Russo. (więcej…)

Marka Tygodnia: A.P.C.

A.P.C. to w zasadzie weteran międzynarodowego rynku mody, choć w Polsce nadal uchodzi za mało znaną markę. Założona w 1988 roku we Francji przez Jean Touitou, projektanta tunezyjskiego pochodzenia, jest ucieleśnieniem hipsterskiego stylu. (więcej…)

Robbie Williams projektuje dla Marc O’Polo

6 lipca 2017 w Monachium Robbie Williams i jego żona Ayda zaprezentowali wyjątkową kolekcję bluz z okazji 50-lecia Marc O’Polo. Nawiązując do urodzinowego mottaŚwiętujmy 50-lecie O’, ta specjalna kolaboracja została zaplanowana tak, aby jej ogłoszenie odbyło się dokładnie w dzień założenia marki, działającej już od 1967 roku.  (więcej…)

VIOLA ŚPIECHOWICZ: otwarcie nowego butiku w Warszawie

W środę, 28 czerwca 2017, projektantka Viola Śpiechowicz otworzyła swój nowy butik w samym sercu Warszawy. Artystyczną przestrzeń urządzoną w zabudowanej  bramie przy ulicy Chopina 5 wypełnił tłum gwiazd, fotoreporterów, ekspertów branży modowej, redaktorów, stylistów oraz zaprzyjaźnionych klientek.  (więcej…)

TOMATOMO by Tomasz Olejniczak: pokaz kolekcji PIANO FORTE

21 czerwca w REDUCIE BANKU POLSKIEGO odbył się pokaz TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak. W swojej najnowszej kolekcji PIANO FORTE projektant zaprasza w podróż po finezyjnej, eleganckiej i bardzo luksusowej Francji. W nadchodzącym sezonie, subtelna ze swej natury kobieta TOMAOTOMO, będzie eksponować swoje atuty kontrastem, by stać się wyrazistą i zauważalną w tłumie... (więcej…)

TRIUMPH: Julianne Moore nową twarzą kolekcji FLORALE

Triumph prezentuje wielokrotnie nagradzaną aktorkę światowego formatu - Julianne Moore jako twarz nowej, luksusowej kolekcji bielizny Florale by Triumph. Projekty trafią do sklepów w nadchodzącym sezonie Jesień/Zima 2017.  (więcej…)

TOMS wspiera wszystkie matki

Średnio co dwie minuty, z powodu komplikacji podczas ciąży lub porodu, umiera jedna matka. Christy Turlington Burns także otarła się o śmierć. Przez to doświadczenie założyła organizację Every Mother Counts, której celem jest wspieranie kobiet, których życie jest zagrożone. (więcej…)