Magazyn

Przeczytaj więcej o Gdzie kupić fajny prezent na Dzień Dziecka?

Gdzie kupić fajny prezent na Dzień Dziecka?

Dzień Dziecka to świetna okazja, aby odciągnąć swoje pociechy od komputera, telefonu czy konsoli. W tym roku postawcie na wyjątkowe upominki, które będą pasować do osobowości Waszego malucha. Niech zainspirują go do nowych wyzwań... (więcej…)

BUTIK MOU: warsztaty z najlepszą polską brafitterką

BUTIK MOU zaprasza wszystkie Mamy, Córki i Przyjaciółki na wyjątkowy dzień z Jolą Lewicką, najlepszą polską brafitterką, która opowie o sile kobiet oraz o tym, jak zbudować pozytywną relację ze swoim ciałem... (więcej…)

DH VITKAC: tak było na SUMMER VIBES DIESEL PARTY

W piątek, 18 maja, w DH VITKAC odbył się event z okazji premiery najnowszej kampanii marki Diesel - Ready To Unwear. (więcej…)

SHOP LOCAL!: spotkanie z Polskimi Projektantami we WROCLAVII

  Targi SHOP LOCAL!, które do tej pory odbywały się między innymi w Warszawie, Poznaniu, Sopocie i Krakowie, po raz pierwszy zagoszczą we Wrocławiu. (więcej…)

Simple rezygnuje z naturalnych futer

Simple Creative Products, ekskluzywna polska marka odzieżowa, oficjalnie poinformowała o rezygnacji z używania naturalnych futer w swoich ubraniach i dodatkach. Wszystkie produkty zawierające elementy futrzane zostały wycofane ze sprzedaży i w przyszłości nie będą już wprowadzane do kolekcji. Jednocześnie marka przystępuje do międzynarodowego programu Sklepy Wolne Od Futer (Fur Free Retailer). (więcej…)

Marka Tygodnia: PRIMAMODA

PRIMAMODA to marka, która stawia na włoską jakość. W końcu ciężko o lepszy wzór do naśladowania w tej dziedzinie niż kraj o kształcie buta. To właśnie tam zaczyna się historia przedsiębiorstwa, które w latach 90. postanowiło podbić gusta Polaków świadomych europejskich trendów… (więcej…)

DZIEŃ MAMY: prezenty LAST MINUTE

Skrócona lista wyjątkowych prezentów na Dzień Mamy? Żaden problem. Te upominki na pewno sprawią im radość! (więcej…)

Magazyn Modnej Ulicy – patronaty, nowinki ze Świata Mody, wywiady

Magazyn ModnaUlica.pl to kopalnia wiedzy dla wszystkich, których interesuje moda uliczna. Streszczamy najciekawsze wydarzenia ze świata fashion, podpowiadamy, które polskie marki odzieżowe zasługują na zaufanie, prezentujemy modne miejsca i nieznane dotąd historie światowych projektantów.

Magazyn Modnej Ulicy docenią wszyscy, dla których streetwear to coś więcej niż codzienne stylizacje. Jeżeli tak jak my wierzycie, że ubiór to również styl życia i sposób wyrażania siebie, Zakupedia zainteresuje Was i zachęci do pogłębiania tej wiedzy. Pamiętajcie, że staranne stylizacje nie tylko cieszą oko - sprawią, że będziecie chcieć więcej.

Jak łączyć ze sobą poszczególne elementy garderoby, gdzie kupić fajne buty na różne okazje, jakie triki zastosować, by wyglądać lepiej? Z nami nie zginiecie!