Magazyn

Przeczytaj więcej o Marka Tygodnia: baBice

Marka Tygodnia: baBice

Marka baBice to niepowtarzalne produkty dedykowane dzieciom i mamom. Jej flagowymi produktami są kapciuszki Soft Sole, certyfikowane poduchy do karmienia i inne przydatne akcesoria bawełniane. Nowością w ofercie są torby typu shopper wykonane z najwyżej jakości skóry. (więcej…)

Marka Tygodnia: Modesta

MODESTA to polska marka odzieżowa z sektora Premium. Oferuje ekskluzywną modę dla wymagających kobiet powyżej 35. roku życia, które chcą wyglądać reprezentacyjnie. Niezależnie od okoliczności... (więcej…)

Marka Tygodnia: Marta Banaszek

Trzy pokolenia, trzy charaktery i trzy zupełnie odmienne style. Anna, Beata i Blanka to bohaterki wyjątkowej sesji zdjęciowej. Kobiety, które na co dzień walczą o swoje marzenia na różnych polach, w sesji dla marki Marta Banaszek pokazały, że kobiecość nie jedno ma imię. (więcej…)

Marka Tygodnia: COCHO

Olga Idzik projektuje od 2012 roku. Markę COCHO stworzyła ponad 3 lata temu, ale na pierwszy stacjonarny butik zdecydowała się dopiero w czerwcu 2018 roku. Miejsce jest nieprzypadkowe - zabytkowa kamienica w prestiżowej lokalizacji Warszawy przy ul. Wiejskiej 11/2. (więcej…)

Marka Tygodnia: Greenpoint

Greenpoint to polska marka odzieżowa, która od ponad 12 lat koncentruje się na kobiecej szafie, starając się z każdym sezonem udoskonalać kolekcje w oparciu o najnowsze trendy i najwyższą jakość wykonania. Doceniło to już całkiem spore grono (stałych) klientek… (więcej…)

Modne Miejsce: Sono Qui

Śródmieście Warszawy, ul. Wspólna 54 A. Miejsce nasycone włoską modą i motywującymi pomysłami na zmianę wizerunku. To właśnie tu, w wyjątkowej atmosferze okraszonej filiżanką kawy i czymś "słodkim", poczujecie się piękne, niepowtarzalne i pełne pozytywnej energii... (więcej…)

Marka Tygodnia: GUESS

Guess to amerykański koncern odzieżowy założony przez czterech braci z Algierii - Georges’a, Armanda, Paula i Maurice’a Marciano, którzy przyjechali do Kalifornii w 1977 roku. Trzy lata później powstała marka, która poza ubraniami dla kobiet, mężczyzn i dzieci ma w swojej ofercie również stylowe akcesoria, zegarki, biżuterię, obuwie oraz perfumy. (więcej…)

Magazyn Modnej Ulicy – patronaty, nowinki ze Świata Mody, wywiady

Magazyn ModnaUlica.pl to kopalnia wiedzy dla wszystkich, których interesuje moda uliczna. Streszczamy najciekawsze wydarzenia ze świata fashion, podpowiadamy, które polskie marki odzieżowe zasługują na zaufanie, prezentujemy modne miejsca i nieznane dotąd historie światowych projektantów.

Magazyn Modnej Ulicy docenią wszyscy, dla których streetwear to coś więcej niż codzienne stylizacje. Jeżeli tak jak my wierzycie, że ubiór to również styl życia i sposób wyrażania siebie, Zakupedia zainteresuje Was i zachęci do pogłębiania tej wiedzy. Pamiętajcie, że staranne stylizacje nie tylko cieszą oko - sprawią, że będziecie chcieć więcej.

Jak łączyć ze sobą poszczególne elementy garderoby, gdzie kupić fajne buty na różne okazje, jakie triki zastosować, by wyglądać lepiej? Z nami nie zginiecie!