Magazyn

Przeczytaj więcej o Marka Tygodnia: Balmain

Marka Tygodnia: Balmain

Ubrania sygnowane logo Balmain to jedne z najbardziej pożądanych projektów w modowym świecie. Marka istnieje na rynku od wielu lat, a na jej drodze do sukcesu stoją odważne kroki i rewolucyjne posunięcia, jak np. zatrudnienie młodego, pozornie niedoświadczonego projektanta. Obecnie Balmain wyznacza nowe trendy w modzie - każda kolekcja to najgorętsze must haves! Niezależnie od sezonu. (więcej…)

Marka Tygodnia: A.P.C.

A.P.C. to w zasadzie weteran międzynarodowego rynku mody, choć w Polsce nadal uchodzi za mało znaną markę. Założona w 1988 roku we Francji przez Jean Touitou, projektanta tunezyjskiego pochodzenia, jest ucieleśnieniem hipsterskiego stylu. (więcej…)

CONVERSE „BY YOU”: personalizacja trampek w Złotych Tarasach

Już 11 sierpnia 2018 w warszawskich Złotych Tarasach otwiera się unikalna przestrzeń, w której miłośnicy sneakersów i mody będą mogli, z jeszcze większą łatwością, zacząć wyrażać siebie. (więcej…)

Marka Tygodnia: Minish

Minish to młoda polska marka minimalistycznych t-shirtów z odważnymi grafikami, inspirowanymi kobiecym ciałem. Jest efektem pracy zespołowej wielu osób, z których każda zostawiła w projektach cząstkę siebie. W rezultacie, każda koszulka pozwala wyrażać siebie w stopniu MAKSYMALNYM… (więcej…)

VANS x VAN GOGH MUSEUM

Vans podejmuje wyjątkową współpracę z Muzeum Van Gogha w Amsterdamie. Wpływy ze sprzedaży zostaną przeznaczone na kultywowanie dziedzictwa i kolekcji dzieł sztuki artysty. (więcej…)

OUT OF THE BLUE, czyli festiwalowa moda od CUB w obiektywie FU-KU

Znacie to przeczucie, że wydarzy się coś dobrego? Tańce w promieniach słońca nad rzeką z pozytywnie wibrującą muzyką w tle i spontaniczny, nieplanowany rozwój wydarzeń... (więcej…)

Marka Tygodnia: baBice

Marka baBice to niepowtarzalne produkty dedykowane dzieciom i mamom. Jej flagowymi produktami są kapciuszki Soft Sole, certyfikowane poduchy do karmienia i inne przydatne akcesoria bawełniane. Nowością w ofercie są torby typu shopper wykonane z najwyżej jakości skóry. (więcej…)

Magazyn Modnej Ulicy – patronaty, nowinki ze Świata Mody, wywiady

Magazyn ModnaUlica.pl to kopalnia wiedzy dla wszystkich, których interesuje moda uliczna. Streszczamy najciekawsze wydarzenia ze świata fashion, podpowiadamy, które polskie marki odzieżowe zasługują na zaufanie, prezentujemy modne miejsca i nieznane dotąd historie światowych projektantów.

Magazyn Modnej Ulicy docenią wszyscy, dla których streetwear to coś więcej niż codzienne stylizacje. Jeżeli tak jak my wierzycie, że ubiór to również styl życia i sposób wyrażania siebie, Zakupedia zainteresuje Was i zachęci do pogłębiania tej wiedzy. Pamiętajcie, że staranne stylizacje nie tylko cieszą oko - sprawią, że będziecie chcieć więcej.

Jak łączyć ze sobą poszczególne elementy garderoby, gdzie kupić fajne buty na różne okazje, jakie triki zastosować, by wyglądać lepiej? Z nami nie zginiecie!