MAGAZYN

Marka Tygodnia: IRO

Historia francuskiej marki IRO rozpoczyna się w 2002 roku, kiedy to dwóch braci, Laurent i Arik Bitton, wywodzących się z pokolenia trip-hopowców (zwolenników wybuchowej mieszanki rap + dub) postanowiło stworzyć kolekcję odzieży dla dziewczyn z ich charakterystycznego, ulicznego środowiska. Wszystko po to, by przestały „zlewać się” z tłumem, zaczęły wyrażać siebie przez to, co lubią i co jest dla nich ważne. (więcej…)

SLOW AKADEMIA #1: jak stworzyć opowieść o marce?

Grupa Slow oraz agencja komunikacyjna SlowBranding zapraszają na warsztaty z budowania strategii komunikacji marki w duchu storytellingu. Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 22 sierpnia, w Cafe TVN. Warsztat otwiera cykl spotkań organizowanych w ramach unikalnego programu Slow Akademia. (więcej…)

Marka Tygodnia: Acne Studios

Jeżeli myślicie, że Ikea to największa chluba szwedzkiego dizajnu, jesteście w błędzie. W ostatnich latach najgorętszym towarem eksportowym Szwecji stało się ACNE. Firma założona w 1996 roku przez grupę przyjaciół, z charyzmatycznym Johnym Johanssonem na czele, zyskała przychylność wszystkich, którzy doceniają proste formy w modzie. (więcej…)

Marka Tygodnia: BIMBA Y LOLA

Jeżeli mieliście okazję przechadzać się ulicami Madrytu i podglądać styl szykownych Hiszpanek, na pewno zauważyliście psa. I nie chodzi tu o pupila na smyczy tylko o smukłego charta w pełnym biegu umieszczonego na dużej, stylowej torbie. Od tego symbolu wszystko się zaczęło. Poznajcie BIMBA Y LOLA. (więcej…)

Ekskluzywna kolekcja Moncler x Greg Lauren w DH Vitkac

Collide to najnowsza linia Moncler, która w mocno doświadczalny sposób spaja markę z kreatywnym światem Grega Lauren’a, wszechstronnego, współczesnego artysty i projektanta z USA. (więcej…)

Marka Tygodnia: A.P.C.

A.P.C. to w zasadzie weteran międzynarodowego rynku mody, choć w Polsce nadal uchodzi za mało znaną markę. Założona w 1988 roku we Francji przez Jean Touitou, projektanta tunezyjskiego pochodzenia, jest ucieleśnieniem hipsterskiego stylu. (więcej…)

Robbie Williams projektuje dla Marc O’Polo

6 lipca 2017 w Monachium Robbie Williams i jego żona Ayda zaprezentowali wyjątkową kolekcję bluz z okazji 50-lecia Marc O’Polo. Nawiązując do urodzinowego mottaŚwiętujmy 50-lecie O’, ta specjalna kolaboracja została zaplanowana tak, aby jej ogłoszenie odbyło się dokładnie w dzień założenia marki, działającej już od 1967 roku.  (więcej…)